مرکز مجاز سرویس کولر گازی شهران | تعمیر کولر گازی در شهران

یکی دیگر از شعب شرکت تاسیساتی تهران آفیس در منطقه شهران از مناطق غربی تهران قرار دارد. این شعبه تحت عنوان سرویس کولر گازی شهران و تعمیر کولر گازی شهران اماده ارائه خدمات برای انواع برندهای کولر گازی همچون بوتان ، ایران رادیاتور ، ایساتیس ، آمیتیس ، گلدیران و .... می باشد.
نصاب کولر گازی شهران
در تهران افیس ، با تجربه کاری و آموزش های که دیده اند احتمال هر گونه خسارت و آسیب رساندن به کولر را در هنگام نصب به صفر رسانده اند و از این نظر میتوان با خیالی آسوده کار را به نصابان حرفه ای ما در این زمینه بسپارید.


تعمیر کولر گازی شهران با قیمت مناسب - تهران افیس

تعمیر کولر گازی شهران سرویسی پرطرفدار در تهران افیس

 • چه زمانی به تعمیر کولر گازی نیاز داریم ؟
 • کولر گازی باد گرم میزند
 • کولر گازی صدا می دهد
 • اسپیلت لرزش دارد
 • کولر گازی در حالت گرمایش گرما ندارد
 • اسپیلت روشن نمیشود
 • کولر گازی فیوز می پراند
 • کمپرسور کار نمی کند
 • ریموت کولرگازی کار نمی دهد
 • بدنه کولر گازی برق دارد
 • کولر گازی یخ میزند
 • کمپرسور خاموش و روشن می شود
 • و
نمایندگی سرویس ، تعمیر و نصب کولر گازی شهران

نمایندگی سرویس ، تعمیر و نصب کولر گازی شهران

مهم نیست کولر گازی خود را از کجا خریده اید،
خدمات تعمیر و نصب شرکت تهران آفیس شامل تمام برندها و مدل های مختلف می شود. کافیست با ما تماس بگیرید تا متخصص ترین ها را به محل شما اعزام نماییم .
نمایندگی سرویس ، تعمیر و نصب کولر گازی شهران

نصاب کولر گازی شهران را از ما بخواهید ؟

راه اندازی و نصب کولرهای گازی برخلاف سایر وسایل برقی ،حتما باید به صورت کاملا اصولی با رعایت نکات کامل توسط نصاب مجرب صورت پذیرد.
اگر در محله شهران سکونت دارید و به تازگی کولر گازی خریده اید و یا قصد جابجایی آن را دارید با تهران آفیس ، مرکز تخصصی نصب کولر گازی در غرب تهران ، درخواست خود را تحت عنوان  نصاب کولر گازی شهران ثبت نمایید.
مهمترین ویژگی های ما برای جلب رضایت مشتری عبارتند از:
بیش از ۱۰ سال سابقه اجرایی با تعمیرکاران متخصص
دارای مجوز از اتحادیه تعمیرکاران
تضمین و گارانتی خدمات ارائه شده
خدمات رسانی در کلیه مناطق غرب و شمال تهران
متعهد و مسئولیت پذیری در کار


سرویس کولر گازی شهران در تهران افیس شامل چه خدماتی می شود؟

تعمیر اسپیلت
تعمیر کولرگازی اینورتر
تعمیر کولرگازی پنجره ای
تعمیر کولرگازی پرتابل
تعویض لوله مویی اسپیلت
تعمیر فن بلوور پنل داخلی
تعمیر و نگهداری کولرگازی

شارژ گاز R۲۲
شارژ گاز R۴۱۰ اینورتر
تعویض خازن
تعمیر برد
سرویس سالیانه
تعویض کمپرسور

تعمیر ریموت
رفع آبدهی
شستشوی اسپیلت
تامین قطعات
شارژ گاز کولر گازی
شارژ گاز اسپیلت

سوالات متداول درباره سرویس و تعمیر کولر

ابتدا بررسی نمایید که آیا سیم برق کولر گازی یا پریزی که سیم دستگاه به ان متصل است سالم و دارای برق است یا خیر در صورت سالم بودن سیم و پریز، انشعابات بین کلید موتور فن و ترموستات را بررسی نمایید.
۱. احتمال دارد یکی از سیم‌های کمپرسور از محل خود در آمده و برق به کمپرسور نمی‌رسد. در قدم اول به بررسی سیم‌های کمپرسور بپردازید. ۲. ممکن است ترموستات دستگاه خراب شده باشد بنابراین در قدم بعدی ترموستات کولر گازی را بررسی نمایید که در این صورت باید ترموستات مخصوص کولر گازی خود را تهیه کنید. ۳. چنانچه اورلود (overload) قطع و وصل می‌شود به بررسی کانکتورهای (connector) اورلود خود بپردازید. درصورتی‌که به یکدیگر متصل نبودند، اورلودی متناسب با دستگاه تهیه نمایید.
در این مورد، به علت رخ دادن دو حالت می باشد که باید در هر دو حالت، ترموستات تعویض شود. حالت اول اینکه کانتکتورهای درون ترموستات به یکدیگر جوش‌خورده‌اند. در این حالت ولوم (volume) ترموستات را در خلاف عقربه‌های ساعت بچرخانید. چنانچه ترموستات خاموش نشد، باید ان را تعویض نمود. درصورتی‌که حالت اول اتفاق نیفتاده باشد و همچنین لوله بلوی در محل خود باشد، احتمال دارد بر روی ترموستات منفذ باریکی به وجود آمده باشد و نیاز به تعویض دارد.
ابتدا کمپرسور را بررسی نمایید. که خاموش نباشد. در صورت روشن بودن کمپرسور، احتمال دارد گاز فریون کولر گازی نشت کرده است که باید موضوع را با یک متخصص تعمیر کولر گازی در میان بگذارید.
مسدود شدن خروجی سینی تخلیه آب با ناودانی کولر، جاگیری نامناسب لوله درین، کمبود گاز در کولر گازی ، عایق نبودن لوله کولر گازی ، شکستن سینی یا قاب ناودانی آب و مسائلی از این دست علت این اختلال است.
مشکل در برد کولر گازی ، ایرادی در کمپرسور کولر گازی یا گیرپاژ کمپرسور ، مشکلی در ترموستات کولر گازی توشیبا و مسائلی از این دست در این اختلال دخیل هستند. البته باید عیب یابی دقیقی انجام شود و بر اساس یافته ها برای تعمیر اقدام مناسب صورت بگیرید. گاهی نیز ضعیف بودن برق ساختمان در این اختلال نقش دارد و باعث می شود که کولر به همراه باقی وسایل برقی، ناگهانی خاموش شود.
محل قرار گرفتن کولرگازی را تنظیم نمایید . پیچهای کانالها ، دریچه های هوا و یا سایر قسمتها شل شده اند . پروانه ها به بدنه می شایند . پیچهای کمپرسور شل شده اند . لاستیکهای لرزه گیر موتور خراب شده اند . لوله ها به هم و یا به بدنه می سایند .
خدمات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به