نصب کولر گازی در گیشا | تعمیر کولر گازی در گیشا

اگر در محله های غرب تهران از جمله گیشا زندگی می کنید و نیاز به یک نصاب کولر گازی و یا یک تعمیرکار کولر گازی دارید کافیست با تهران آفیس ، مرکز مجاز نصب کولر گازی در گیشا و تعمیر کولر گازی در گیشا تماس بگیرید و از تعمیرکاران خبره و باتجربه جهت دریافت خدمات برخوردار شوید. تعمیرکاران این مرکز از دانش به روز دنیا جهت تعمیرات انواع کولر گازی برخوردار هستند؛ بنابراین از هر مدل کولری که استفاده می‌کنید با ما تماس گرفته و برای نصب کولر گازی در گیشا درخواست خود را ثبت نمایید تا از خدمات سرویس، عیب یابی و تعمیر یا نصب این مرکز استفاده نمایید.


تعمیر کولر گازی گیشا ، سرویس پرطرفدار در تهران افیس

تعمیر کولر گازی گیشا ، سرویس پرطرفدار در تهران افیس

عدم توجه به تعمیر کولر گازی ، گاهی می تواند منجر به وارد آمدن اشکال جدی در دستگاه شود. چیزی که در انتخاب تعمیرکار کولر گازی بسیار اهمیت دارد ، مهارت و تجربه فرد تعمیرکار است . همچنین مهم ات که در صورت نیاز به تعویض قطعه از قطعه اصلی و با کیفیت استفاده شود زیرا در غیر این صورت علاوه بر افزایش هزینه ،کیفیت دستگاه نیز کاهش می یابد.
خوشبختانه مجموعه تهران آفیس ، آماده است تا با کادری مجرب جهت خدمت رسانی در زمینه تعمیر کولر گازی گیشا برای تمامی برند ها شامل:
۱- تعمیر برد
۲- تعویض یا تعمیر کمپرسور
۳- تعمیر و یا تعویض موتور فن
و... فعالیت نماید.


سرویس کولر گازی در گیشا

هدف از سرویس کولر گازی آن است که کارایی این سیستمسرمایشی بالا برود و بتواند تا مدت ها میهمان منزل شما باشد . سرویس به موقع از خرابی ناگهانی اسپیلت جلوگیری کرده ومانع از دردسرهایاحتمالی برای شما در آینده خواهد شد. امروزه تقریبا در تمام خانه ها کولر گازی به چشم می خورد ولی تعداد محدودی از افراد هستند که برای سرویس کولر گازی زمان مناسبی مشخص کرده و آن را مهم می دانند.
از این رو در خیلی از مواقع افراد مجبور به خرید مجدد دستگاه می شوند. به همین دلیل است که تعمیر کولر گازی از اهمیت زیادی برخوردار است و بایستی آن را مدنظر داشته باشید.
اگر در گیشا سکونت دارید و به دنبال یک سرویسکار ماهر برای اسپلیت خود هستید کافیست در تهران افیس درخواست خود را تحت عنوان سرویس کولر گازی در گیشا ثبت کنید. دقت داشته باشید که سرویس اسپلیت خود را به دست افراد متخصص بسپارید تا بهترین کیفیت را تجربه کنید.

نمایندگی تعمیر ، نصب و سرویس کولر گازی گیشا

نمایندگی تعمیر ، نصب و سرویس کولر گازی گیشا

مهم نیست کولر گازی خود را از کجا خریده اید،
خدمات تعمیر و نصب شرکت تهران آفیس شامل تمام برندها و مدل های مختلف می شود. کافیست با ما تماس بگیرید تا متخصص ترین ها را به محل شما اعزام نماییم .
نمایندگی تعمیر ، نصب و سرویس کولر گازی گیشا

نصب کولر گازی در گیشا را به ما بسپارید !!!

نصب اسپیلت یا نصب کولر گازی ، یکی از پرطرفدارترین خدمات در تهران افیس بخصوص در فصول گرم سال است .اما باید در انتخاب نصاب کولر گزی انتخاب داشت تا فردی مجرب را و متخصص را پیدا کنید . چنانچه در محله گیشا سکونت دارید و به دنبال یک نصاب کولر گازی مطمئن هستید کافیس درخواست خود را ثبت نمایید تا نزدیکترین متخصص به شما را به محلتان اعزام نماییم.
خدمات تهران افیس عبارتند از : 
نصب کولر گازی ال جی
نصب کولر گازی جنرال
نصب کولر گازی سامسونگ
نصب کولر گازی اجنرال


خدمات سرویس اسپیلت توسط آفیس تهران

۱.باز کردن یونیت داخلی و شفت
۲.شستشوی فیلترهای یونیت داخلی
۳ .شستشوی اواپراتور یونیت داخلی
۴.کندانسور یونیت خارجی
۵.تنظیم گاز شستشوی بلوور 
۶ .کنترل کلیه قسمتهای الکترونیکی
۷ .بررسی وضعیت عملکردی

انواع خدمات کولرگازی ، اسپیلت در تهران آفیس

تعمیر اسپیلت
تعمیر کولرگازی اینورتر
تعمیر کولرگازی پنجره ای
تعمیر کولرگازی پرتابل
تعویض لوله مویی اسپیلت
تعمیر فن بلوور پنل داخلی
تعمیر و نگهداری کولرگازی


شارژ گاز R۲۲
شارژ گاز R۴۱۰ اینورتر
تعویض خازن
تعمیر برد
سرویس سالیانه
تعویض کمپرسور
شارژ گاز اسپیلت

سوالات متداول درباره سرویس و تعمیر کولر

ابتدا بررسی نمایید که آیا سیم برق کولر گازی یا پریزی که سیم دستگاه به ان متصل است سالم و دارای برق است یا خیر در صورت سالم بودن سیم و پریز، انشعابات بین کلید موتور فن و ترموستات را بررسی نمایید.
۱. احتمال دارد یکی از سیم‌های کمپرسور از محل خود در آمده و برق به کمپرسور نمی‌رسد. در قدم اول به بررسی سیم‌های کمپرسور بپردازید. ۲. ممکن است ترموستات دستگاه خراب شده باشد بنابراین در قدم بعدی ترموستات کولر گازی را بررسی نمایید که در این صورت باید ترموستات مخصوص کولر گازی خود را تهیه کنید. ۳. چنانچه اورلود (overload) قطع و وصل می‌شود به بررسی کانکتورهای (connector) اورلود خود بپردازید. درصورتی‌که به یکدیگر متصل نبودند، اورلودی متناسب با دستگاه تهیه نمایید.
در این مورد، به علت رخ دادن دو حالت می باشد که باید در هر دو حالت، ترموستات تعویض شود. حالت اول اینکه کانتکتورهای درون ترموستات به یکدیگر جوش‌خورده‌اند. در این حالت ولوم (volume) ترموستات را در خلاف عقربه‌های ساعت بچرخانید. چنانچه ترموستات خاموش نشد، باید ان را تعویض نمود. درصورتی‌که حالت اول اتفاق نیفتاده باشد و همچنین لوله بلوی در محل خود باشد، احتمال دارد بر روی ترموستات منفذ باریکی به وجود آمده باشد و نیاز به تعویض دارد.
ابتدا کمپرسور را بررسی نمایید. که خاموش نباشد. در صورت روشن بودن کمپرسور، احتمال دارد گاز فریون کولر گازی نشت کرده است که باید موضوع را با یک متخصص تعمیر کولر گازی در میان بگذارید.
مسدود شدن خروجی سینی تخلیه آب با ناودانی کولر، جاگیری نامناسب لوله درین، کمبود گاز در کولر گازی ، عایق نبودن لوله کولر گازی ، شکستن سینی یا قاب ناودانی آب و مسائلی از این دست علت این اختلال است.
مشکل در برد کولر گازی ، ایرادی در کمپرسور کولر گازی یا گیرپاژ کمپرسور ، مشکلی در ترموستات کولر گازی توشیبا و مسائلی از این دست در این اختلال دخیل هستند. البته باید عیب یابی دقیقی انجام شود و بر اساس یافته ها برای تعمیر اقدام مناسب صورت بگیرید. گاهی نیز ضعیف بودن برق ساختمان در این اختلال نقش دارد و باعث می شود که کولر به همراه باقی وسایل برقی، ناگهانی خاموش شود.
محل قرار گرفتن کولرگازی را تنظیم نمایید . پیچهای کانالها ، دریچه های هوا و یا سایر قسمتها شل شده اند . پروانه ها به بدنه می شایند . پیچهای کمپرسور شل شده اند . لاستیکهای لرزه گیر موتور خراب شده اند . لوله ها به هم و یا به بدنه می سایند .

سوالات خود را با ما در میان بگذارید

خدمات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به