نصب کولر گازی در ستارخان - تعمیر کولر گازی در ستارخان

منطقه ستارخان از جمله مناطق غربی تهران به حساب می آید که از نگرانی و دغدغه های آن ها می توان به خدمات تاسیساتی اشاره کرد. چرا که همه افراد خواستار درخواست نیرو در سریعترین زمان ممکن هستند تا بتوانند مشکلات خود را  در این زمینه به حل برسانند. از این جهت شرکت تاسیساتی تهران آفیس با تاسیس شعبه ای در غرب تهران خواستار خدمت رسانی سریع خود به سایر محل های این منطقه شده است. خدمات این شرکت را می توان به نصب کولر گازی ستارخان، سرویس و تعمیر کولر گازی در ستارخان اشاره داشت. کافی است به متخصصان نصاب و  تعمیرکاران مجموعه ما اعتماد کرده و کیفیت را با خنک شدن درستان و محیط خود احساس کنید. بدون هیچ آزار و اذیتی در آسودگی کامل شاهد تعمیر دستگاه خود بوده و تنها وظیفه ای که بر گردن کاربر می باشد، درخواست تعمیرکار و نصاب کولر گازی در ستارخان از طریق فرم های استعلام موجود در صفحه می باشد. تا زیر دو ساعت نیروی تعمیراتی خود را در محل مورد نظر تحویل گرفته و استراحتی بدون احساس گرما و کلافگی داشته باشید.
جهت دریافت خدمات در شمال و غرب از طریق لینک های زیر اقدام فرمایید.


نصب و تعمیرات کولر گازی ستارخان را با ما تجربه کنید !!!


تعمیر کولر گازی ستارخان تهران با مرکز تخصصی

عیب یابی و تعمیر کولر گازی ستارخان

عیب یابی کولر گازی در روند تعمیر کولر گازی ستارخان بسیار مهم است و نقش موثری را دارد. تا زمانی که عیب یابی به صورت صحیح صورت نگیرد نمی توان کار تعمیرات را انجام داد. چرا که تعمیرکار نمی تواند به درستی کولر گازی را تعمیر کند. تاسیسات تهران آفیس عیب یابی کولر گازی ستارخان را به صورت رایگان برای شما انجام می دهد. نصب، سرویس و عیب یابی کولر گازی سه تا از مهمترین خدماتی است که تاسیسات تهران آفیس برای مشتریان خود در نظر گرفته است.
حضور به موقع و سریعت تعمیرکار کولر گازی ستارخان در تهران جهت تعمیر کولر گازی ستارخان همیشه برای این منطقه یکی از دغدغه های اصلی بوده است. مژده ما به ستارخان نشینان این است که دیگر نمی خواهد نگران یافتن تعمیرکار کولر گازی در ستارخان باشید زیرا هر جا که شما باشید ما نیز در آن منطقه از شهر تعمیر کار مطمئن و متخصص خود را خواهیم داشت. از این رو تنها با یک تماس می توانید تعمیر کار خود را در کنار کولر گازی خود داشته باشید.


دلایلی که کولر گازی نیاز به تعمیر دارد؟

۱- کولر گازی به یک مرتبه از کار بیفتد.
۲- ترموستات به درستی کار نکند.
۳- عدم پرتاب باد خنک از سوی کولر گازی.
۴- کولر گازی روشن نشود.
۵- بخش کمپرسور از کار افتاده باشد.

تعمیر کولر گازی در ستارخان تهران | تهران آفیس

۶- همه جای خانه خنک نشود.
۷- کولر گازی بدون توقف کار کند.
۸- به طور پیوسته کولر گازی خاموش و روشن شود.
۹- نشتی آب از کولر.
۱۰- از کار افتادن فن کولر.
۱۱- یخ زدن کویل و لوله ها.

نصب کولر گازی در ستارخان تهران

اگر در زمینه نصب کولر گازی در ستارخان مهارت ندارید آن را به نصاب حرفه ای کولر گازی بسپارید. عده ای نصب کولر گازی را خیلی ساده می بینند و به افرادی که مهارت کافی در انجام آن ندارند ولیک هزینه اندکی را از آن ها دریافت می کند درخواست می کنند که نصب را به وی بسپارند. ولیکن نکته بسیار مهم این است که کولر های گازی بسیار حساس می باشند و کوچکترین اشتباهی می تواند منجر به خسارات هنگفتی شود. پس بهتر است خدمات نصب را از ابتدا به ماهرترین فرد بسپارید. تهران آفیس این امکان را فراهم ساخته است که مناطق ستارخان نشین تهران، بدون دردسر، در سریعترین زمان ممکن نصاب مورد اطمینان و با صلاحیت کامل، خدمات نصب کولر گازی ستارخان تهران را دریافت نمایند.


هزینه نصب کولر گازی در ستارخان تهران - تهران آفیس

هزینه نصب کولر گازی در ستارخان تهران

هزینه نصب کولر گازی در ستارخان تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد. همانطور که نمی توان قیمت نهایی تعمیرات و سرویس کولر گازی را به طور قطع گفت، هزینه نصب کولر گازی در ستارخان نیز را نمی توان به طور کامل و اطمینان از ابتدا به مشتریان گفت.  چرا که تا قبل از بررسی کارشناسان و متخصصان نمی توان هزینه را اعلام نمود. ولیکن این تیم بنا بر تجربه بسیار بالا، می توانند قبل از نصب و حضور نیرو در محل نزدیک ترین قیمت به قیمت نهایی نصب کولر گازی را ارائه دهد.
همچنین گفتنی است که عوامل بسیاری در هزینه نصب کولر گازی ستارخان تهران موثر می باشند که عبارتند از:
۱- هزینه لوله و اتصالات.
۲- کیفیت کار نصاب کولر گازی تهران.
۳- هزینه پایه کمپرسور کولر گازی.
۴- هزینه لوله اضافی کولر گازی.
۵- هزینه کابل اضافی کولر گازی.
۶- هزینه شارژ گاز تکمیلی.
۷- هزینه ایاب و ذهاب.
۵- هزینه نصب و راه اندازی کولر گاز.


نصب کولر گازی یک فن کاملا تخصص است که بدون داشتن آموزش و تخصصات لازم امکان پذیر نیست. بهتر است بگوییم به شیوه صحیح و اصولی آن امکان پذیر نیست چرا که بدون داشتن علم کافی نباید اقدام به نصب کولر کنیم. یا آن کارایی اصلی و نهایی خود را نخواهد داشت و یا در دراز مدت با مشکل مواجه می شود. بهترین راه استفاده از افراد متخصص و آموزش دیده ای همچون متخصصان شرکت تاسیساتی تهران آفیس است که علاوه بر گذراندن آموزش های لازم در این راه تجربه چندین تعمیر در برند و انواع گوناگون کولر گازی را دارند.

سرویس کولر گازی ستارخان تهران به صورت شبانه روزی

تعمیرات و سرویس کولر گازی در زمان های مشخصی از سال بنا بر تغییر شرایط آب و هوایی درخواست و متقاضی های زیادی را به همراه دارد. اگر در طول فرآیند عیب یابی و تعمیرات کولر گازی هر کدام از قطعات دستگاه نیاز به تعویض داشته باشد. قطعه مورد نظر با نمونه مشابه فابریک تعویض می‌گردد. تا پس از اتمام فرآیند تعمیرات کلیه قطعات استفاده شده از سازگاری کامل برخوردار باشند و کولر گازی عملکرد مناسبی داشته باشد.
تعمیرگاه تخصصی و مجاز تهران آفیس یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین شرکت ها جهت سرویس کولر گازی ستارخان در تهران می باشد. این شرکت با داشتن تجربه چندین سال فعالیت در زمینه خدمات کولر گازی و داشتن چندین متخصص و سرویس کار حرفه ای آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز تهرانی می باشد. برای ما تفاوتی ندارد که شما از چه برندی استفاده می کنید متخصصان ما آموزش های لازم برای سرویس هر نوع برند و هر نوع مدل کولر گازی را دیده اند. به راحتی و تنها با یک تماس از سمت شما، سرویس کار به محل اعزام و خدمات سرویس کولر گازی ستارخان را به شما ارائه خواهند کرد. با تماس شما سیستم پشتیبانی تهران آفیس، نزدیک ترین متخصص سرویس کولر گازی به محلی که شما درخواست کرده اید اعزام می شود. با در خواست شده در سریع ترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف خواهیم کرد.

خدمات سرویس کولر گازی ستارخان در تهران

۱- باز کردن یونیت داخلی و شفت .
۲- شستشوی فیلترهای یونیت داخلی.
۳- شستشوی اواپراتور یونیت داخلی. 
۴- کندانسور یونیت خارجی .
۵- تنظیم گاز شستشوی بلوور .
۶- کنترل کلیه قسمتهای الکترونیکی.
۷- بررسی وضعیت عملکردی.
۸- شارژ گاز کولر.


انواع خدمات کولر گازی ستارخان در تهران آفیس

۱- تعمیر اسپلیت.
۲- تعمیر کولر گازی اینورتر .
۳- تعمیر کولر گازی پنجره ای .
۴- تعمیر کولر گازی پرتابل .
۵- تعویض لوله مویی اسپلیت.
۶- تعمیر فن بلوور پنل داخلی .

سرویس کولر گازی ستارخان در تهران با تهران آفیس

۷- تعمیر و نگهداری کولر گازی.
۸- شارژ گاز R۲۲.
۹- تعویض خازن و برد کولر گازی.
۱۰- سرویس سالیانه.
۱۱- تعویض کمپرسور.
۱۲- تعمیر ریموت و تامین قطعات .
۱۳- شستشوی اسپیلت.
۱۴- رفع نشتی و آبدهی کولر.

سوالات متداول درباره سرویس و تعمیر کولر

ابتدا بررسی نمایید که آیا سیم برق کولر گازی یا پریزی که سیم دستگاه به ان متصل است سالم و دارای برق است یا خیر در صورت سالم بودن سیم و پریز، انشعابات بین کلید موتور فن و ترموستات را بررسی نمایید.
۱. احتمال دارد یکی از سیم‌های کمپرسور از محل خود در آمده و برق به کمپرسور نمی‌رسد. در قدم اول به بررسی سیم‌های کمپرسور بپردازید. ۲. ممکن است ترموستات دستگاه خراب شده باشد بنابراین در قدم بعدی ترموستات کولر گازی را بررسی نمایید که در این صورت باید ترموستات مخصوص کولر گازی خود را تهیه کنید. ۳. چنانچه اورلود (overload) قطع و وصل می‌شود به بررسی کانکتورهای (connector) اورلود خود بپردازید. درصورتی‌که به یکدیگر متصل نبودند، اورلودی متناسب با دستگاه تهیه نمایید.
در این مورد، به علت رخ دادن دو حالت می باشد که باید در هر دو حالت، ترموستات تعویض شود. حالت اول اینکه کانتکتورهای درون ترموستات به یکدیگر جوش‌خورده‌اند. در این حالت ولوم (volume) ترموستات را در خلاف عقربه‌های ساعت بچرخانید. چنانچه ترموستات خاموش نشد، باید ان را تعویض نمود. درصورتی‌که حالت اول اتفاق نیفتاده باشد و همچنین لوله بلوی در محل خود باشد، احتمال دارد بر روی ترموستات منفذ باریکی به وجود آمده باشد و نیاز به تعویض دارد.
ابتدا کمپرسور را بررسی نمایید. که خاموش نباشد. در صورت روشن بودن کمپرسور، احتمال دارد گاز فریون کولر گازی نشت کرده است که باید موضوع را با یک متخصص تعمیر کولر گازی در میان بگذارید.
مسدود شدن خروجی سینی تخلیه آب با ناودانی کولر، جاگیری نامناسب لوله درین، کمبود گاز در کولر گازی ، عایق نبودن لوله کولر گازی ، شکستن سینی یا قاب ناودانی آب و مسائلی از این دست علت این اختلال است.
مشکل در برد کولر گازی ، ایرادی در کمپرسور کولر گازی یا گیرپاژ کمپرسور ، مشکلی در ترموستات کولر گازی توشیبا و مسائلی از این دست در این اختلال دخیل هستند. البته باید عیب یابی دقیقی انجام شود و بر اساس یافته ها برای تعمیر اقدام مناسب صورت بگیرید. گاهی نیز ضعیف بودن برق ساختمان در این اختلال نقش دارد و باعث می شود که کولر به همراه باقی وسایل برقی، ناگهانی خاموش شود.
محل قرار گرفتن کولرگازی را تنظیم نمایید . پیچهای کانالها ، دریچه های هوا و یا سایر قسمتها شل شده اند . پروانه ها به بدنه می شایند . پیچهای کمپرسور شل شده اند . لاستیکهای لرزه گیر موتور خراب شده اند . لوله ها به هم و یا به بدنه می سایند .
خدمات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به