نصب کولر گازی در طرشت | تعمیر کولر گازی در طرشت

بی تردید در تمام واحد های تجاری و اداری و شرکت ها و ارگان ها و سازمان های دولتی و خصوصی استفاده از کولر گازی اسپیلت یک اولویت شده و به نوعی استفاده از آن را نشانه شیک بودن و تجدد میدانند .
افزایش هر دستگاهی مسلماً نیاز به سرویسکار و نصاب و تعمیرکار دارد بنابراین ما با کنار هم قرار دادن یک کادر مجرب متشکل از تعمیرکاران و نصابان حرفه ای تلاش کرده ایم گامی به سوی راحتی زندگی شما مردم عزیز تهرانی برداریم.
این شرکت با شعب مختلفی همچون نصب کولر گازی در طرشت و تعمیر کولر گازی در طرشت تهران فعالیت خود را شروع کرد و همواره در فکر گسترش خدمات رسانی به مردم عزیز تهران می باشد. برای اینکه از کولر گازی خود حداکثر استفاده را ببرید با نصابان و تعمیرکاران تهران آفیس همراه باشید تا با پرداخت هزینه کم زندگی آسوده تری داشته باشید.

چرا خدمات نصب و تعمیر کولر گازی در طرشت تهران آفیس

شرکت تهران آفیس شامل خدماتی از جمله نصب ، تعمیر و سرویس انواع برند های کولر های آبی ، کولر های گازی ، پکیج ، شوفاژ است . در این ۱۰ سال سابقه شرکت تمامی کادر این مجموعه بزرگ سعی بر این داشته تا رضایت تمامی مشتریان خود را گرفته و بتواند سطح خدمات خود را افزایش دهد .
اگر شما یکی از مشتریان شرکت ما نبوده اید و برای اولین بار می خواهید از خدمات ما استفاده کنید ما این اطمینان را داریم که این تنها دفعه استفاده شما از خدمات ما نخواهد بود .
کادر تهران آفیس شامل متخصصین آموزش دیده در دوره های خاص و پیشرفته روز دنیا هستند و با تجربه ای که در عملکرد خود دارند میتوانند بهترین ها را د رکوتاه ترین زمان به شما ارائه دهند.
پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات نصب و تعمیر کولر گازی می باشد تا بتوانید نوع عملکرد ما را بررسی کرده وبرای خدمات بعدی تصمیم گیریر کنید.
تعمیر کولر گازی
امروزه کولر های گازی طرفداران بسیاری پیدا کرده و شاید شما نیز یکی از طرفداران این وسیله سرمایشی بینظیر باشید . نصب و راه اندازی کولر های گازی بدلیل پیچیدگی آن نسبت به کولر های آبی نیاز به یک متخصص و نصاب کار بلد دارد و هر کسی از پس نصب آن بر نمی آید .
شرکت تهران آفیس با در اختیار داشتن کادری مجرب و آموزش دیده میتواند کولر گازی شما را با هر برندی نصب و راه اندازی کرده و بهترین خدمات را به شما ارائه دهد . مهمترین ویژگی های ما برای جلب رضایت مشتری عبارتند از:
۱-بیش از ۱۰ سال سابقه اجرایی با تعمیرکاران متخصص۲-دارای مجوز از اتحادیه تعمیرکاران ۳-تضمین و گارانتی خدمات ارائه شده ۴-خدمات رسانی در کلیه مناطق غرب و شمال تهران ۵-متعهد و مسئولیت پذیری در کار 

تعمیر کولر گازی
هر وسیله ای که شما در منزل به مدت زیاد از آن استفاده کنید نیاز به تعمیر دارد و نمیتوانید این را انکار کنید ، کولر های گازی از این دسته وسایل هستند .عدم تعمیر کولر های گازی موجب وارد شدن خسارات زیاد است و هزینه بالا است و اگر تعمیر کولر گازی را به افرادی نا آگاه بسپارید ممکن است عکلکرد کولرتان دچار اختلال شده و کیفیت اولیه را نداشته باشد. 
شرکت خدماتی تهران آفیس با گرد آئری متخصصصین و تعمیر کاران مجرب تا کنون توانسته رضایت مشتریان خود را در سراسر تهران جلب نماید و پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات تعمیر کولر گازی است .برای استفاده از خدمات ما کافیست با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید تا در کوتاه ترین زمان تعمیر کار تهران آفیس به منزل شما آمده و تعمیر را آغاز کنند. 
تعمیر کولر گازی
سرویس کولر های گازی را متیوانید به صورت دوره ای منظم انجام دهید ، اینکار باعث جلوگیری از خسارات بزرگ می شود . شرکت تهران آفیس سعی کرده خدماتی را در سرویس های دوره ای خدمت شما ارائه دهد تا بتوانید عیوب کولر خود را قبل از وارد کردن خسارات زیاد و براورد هزینه ها ی بالا برطرف کنید .
برای استفاده از این خدمات و درخولسا یک سرویس کار مطمئن از شرکت ما کافیست با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید. در ادامه مشاورین ما با شما تماس گرفته و در صورت نیاز سرویس کاری متخصص و با تجربه را در کوته ترین زمان به محل مورد نظر شما فرستاده و به راحتی میتوانید از خدمات با برخوردار شوید.
کولر گازی
مهم نیست کولر گازی خود را از کجا خریده اید،
خدمات تعمیر و نصب شرکت تهران آفیس شامل تمام برندها و مدل های مختلف می شود. کافیست با ما تماس بگیرید تا متخصص ترین ها را به محل شما اعزام نماییم .
کولر گازی

انواع خدمات کولرگازی ، اسپیلت در تهران آفیس


۱.باز کردن یونیت داخلی و شفت
۲.شستشوی فیلترهای یونیت داخلی
۳ .شستشوی اواپراتور یونیت داخلی
۴.کندانسور یونیت خارجی
۵.تنظیم گاز شستشوی بلوور 
۶ .کنترل کلیه قسمتهای الکترونیکی
۷ .بررسی وضعیت عملکردی

تهران آفیس


۱.تعمیر اسپیلت
۲.تعمیر کولرگازی اینورتر
۳.تعمیر کولرگازی پنجره ای
۴.تعمیر کولرگازی پرتابل
۵.تعویض لوله مویی اسپیلت
۶.تعمیر فن بلوور پنل داخلی
۷.تعمیر و نگهداری کولرگازی

سوالات متداول درباره سرویس و تعمیر کولر

ابتدا بررسی نمایید که آیا سیم برق کولر گازی یا پریزی که سیم دستگاه به ان متصل است سالم و دارای برق است یا خیر در صورت سالم بودن سیم و پریز، انشعابات بین کلید موتور فن و ترموستات را بررسی نمایید.
۱. احتمال دارد یکی از سیم‌های کمپرسور از محل خود در آمده و برق به کمپرسور نمی‌رسد. در قدم اول به بررسی سیم‌های کمپرسور بپردازید. ۲. ممکن است ترموستات دستگاه خراب شده باشد بنابراین در قدم بعدی ترموستات کولر گازی را بررسی نمایید که در این صورت باید ترموستات مخصوص کولر گازی خود را تهیه کنید. ۳. چنانچه اورلود (overload) قطع و وصل می‌شود به بررسی کانکتورهای (connector) اورلود خود بپردازید. درصورتی‌که به یکدیگر متصل نبودند، اورلودی متناسب با دستگاه تهیه نمایید.
در این مورد، به علت رخ دادن دو حالت می باشد که باید در هر دو حالت، ترموستات تعویض شود. حالت اول اینکه کانتکتورهای درون ترموستات به یکدیگر جوش‌خورده‌اند. در این حالت ولوم (volume) ترموستات را در خلاف عقربه‌های ساعت بچرخانید. چنانچه ترموستات خاموش نشد، باید ان را تعویض نمود. درصورتی‌که حالت اول اتفاق نیفتاده باشد و همچنین لوله بلوی در محل خود باشد، احتمال دارد بر روی ترموستات منفذ باریکی به وجود آمده باشد و نیاز به تعویض دارد.
ابتدا کمپرسور را بررسی نمایید. که خاموش نباشد. در صورت روشن بودن کمپرسور، احتمال دارد گاز فریون کولر گازی نشت کرده است که باید موضوع را با یک متخصص تعمیر کولر گازی در میان بگذارید.
مسدود شدن خروجی سینی تخلیه آب با ناودانی کولر، جاگیری نامناسب لوله درین، کمبود گاز در کولر گازی ، عایق نبودن لوله کولر گازی ، شکستن سینی یا قاب ناودانی آب و مسائلی از این دست علت این اختلال است.
مشکل در برد کولر گازی ، ایرادی در کمپرسور کولر گازی یا گیرپاژ کمپرسور ، مشکلی در ترموستات کولر گازی توشیبا و مسائلی از این دست در این اختلال دخیل هستند. البته باید عیب یابی دقیقی انجام شود و بر اساس یافته ها برای تعمیر اقدام مناسب صورت بگیرید. گاهی نیز ضعیف بودن برق ساختمان در این اختلال نقش دارد و باعث می شود که کولر به همراه باقی وسایل برقی، ناگهانی خاموش شود.
محل قرار گرفتن کولرگازی را تنظیم نمایید . پیچهای کانالها ، دریچه های هوا و یا سایر قسمتها شل شده اند . پروانه ها به بدنه می شایند . پیچهای کمپرسور شل شده اند . لاستیکهای لرزه گیر موتور خراب شده اند . لوله ها به هم و یا به بدنه می سایند .
خدمات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به