نصب کولر گازی در تهرانسر | تعمیر کولر گازی در تهرانسر

نصب و تعمیر کولر گازی در تهرانسر

اگر در محله تهرانسر تهران ساکن هستید و بنا به هر دلیل، در نحوه کارکرد کولر منزلتان اختلالی بوجود آمده است ، می‌توانید با مرکز تخصصی نصب کولر گازی در تهرانسر و تعمیر کولر گازی در تهرانسر شرکت تهران آفیس تماس گرفته تا نزدیکترین نیروی متخصص به شما را به محل موردنظرتان اعزام نمائیم. زمانی که سرویس کار کولر به محل شما اعزام شد اقدم به بررسی و عیب یابی کلی سیستم سرمایشی مورد نظر می کند. پس از بررسی کلی ضمن ارائه توضیحات در زمینه مشکل پیش آمده برای سیستم ، حدود هزینه تعمیراتی را به شما اعلام خواهد کرد تا شما پس از براورد هزینه تصمیم گیری کنید.
شرکت تهران آفیس همواره در نظر داشته تا بهترین خدمات تاسیساتی را در زمینه نصب و تعمیر کولر گازی در محله های غرب تهران به خصوص تهرانسر ارائه دهد و رضایت مشتریان در این زمینه سندی است بر تثبیت این ادعای ما. همواره برای خدمات تاسیساتی در تهرانسر با ما همراه باشید تا با کم ترین هزینه بیشترین کیفیت خدمات را تجربه کنید.

چرا خدمات نصب و تعمیر کولر گازی در تهرانسر تهران آفیس

چرا خدمات نصب و تعمیر کولر گازی در تهرانسر تهران آفیس

 شرکت تهران آفیس شامل خدماتی از جمله نصب ، تعمیر و سرویس انواع برند های کولر های آبی ، کولر های گازی ، پکیج ، شوفاژ است . در این ۱۰ سال سابقه شرکت تمامی کادر این مجموعه بزرگ سعی بر این داشته تا رضایت تمامی مشتریان خود را گرفته و بتواند سطح خدمات خود را افزایش دهد .
اگر شما یکی از مشتریان شرکت ما نبوده اید و برای اولین بار می خواهید از خدمات ما استفاده کنید ما این اطمینان را داریم که این تنها دفعه استفاده شما از خدمات ما نخواهد بود .
کادر تهران آفیس شامل متخصصین آموزش دیده در دوره های خاص و پیشرفته روز دنیا هستند و با تجربه ای که در عملکرد خود دارند میتوانند بهترین ها را د رکوتاه ترین زمان به شما ارائه دهند.
پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات نصب و تعمیر کولر گازی می باشد تا بتوانید نوع عملکرد ما را بررسی کرده وبرای خدمات بعدی تصمیم گیریر کنید.

تعمیر کولر گازی
امروزه بیشتر خانواده های ایرانی برای خنک کردن خانه های خود از انواع وسایل خنک کننده از جمله کولر های کازی استفاده می کنند . اگر شما یکی از این خانواده ها هستید بهتر است این کار را به یک متخصص و نصاب حرفه ای بسپارید ، زیرا یافتن بهرین محل نصب کولر گازی کاری دشوار است که همه افراد از پس آن برنمی ایند . شرکت خدماتی تهران آفیس باکادری حرفه ای و مجرب و متخصص در تلاش بوده تا با خدمات عالی خود برای مشتریان و تضمین کیفیت عملکرد خود رضایت مشتریان را دریافت کند .
برای یافتن بهترین نصاب ها میتوانید از ما کمک بگیرید تا بهترین مشاوران و بهترین نصابان را خدمت شما ارئه دهیم.تنها راه ارتباطی ما تماس با شماره های موجود در سایت است .

تعمیر کولر گازی
عدم توجه به تعمیر و سرویس کولر گازی، گاهی می تواند منجر به وارد آمدن اشکال جدی در دستگاه شود. در تعمیر آن استفاده از قطعات اصلی و نیروی متخصص بسیار اهمیت دارد زیرا در غیر این صورت علاوه بر افزایش هزینه ،کیفیت دستگاه نیز کاهش می یابد.خوشبختانه مجموعه تهران آفیس ، آماده است تا با کادری مجرب جهت خدمت رسانی در زمینه تعمیر کولر گازی در غرب تهران و تعمیر کولر گازی در شمال تهران برای تمامی برند ها شامل:
۱- تعمیر برد 
۲- تعویض یا تعمیر کمپرسور
۴- تعمیر و یا تعویض موتور فن و... فعالیت نماید.
تعمیر کولر گازی
برای دریافت خدمات سرویس کولرگازی در انواع برندها ، با تهران افیس تماس بگیرید تا کارشناس ما اطلاعات لازم را از شما دریافت نمایند. پس از بررسی مشکل در سریع ترین زمان، نزدیکترین متخصص مجرب با هماهنگی قبلی ، به محل مورد نظر شما مراجعه خواهد کرد و کار تعمیرات کولرگازی را در کوتاهترین زمان ممکن به انجام می رساند. پس از ارائه خدمات و محاسبه هزینه ها ، شما اجرت را ، در محل به تعمیرکار پرداخت می نمایید. بنابراین برای دریافت خدمات نصب و تعمیرات در غرب کلان شهر تهران با ما تماس بگیرید و کمترین هزینه خدمات دریافت کنید.
کولر گازی
مهم نیست کولر گازی خود را از کجا خریده اید،
خدمات تعمیر و نصب شرکت تهران آفیس شامل تمام برندها و مدل های مختلف می شود. کافیست با ما تماس بگیرید تا متخصص ترین ها را به محل شما اعزام نماییم .
کولر گازی

انواع خدمات کولرگازی ، اسپیلت در تهران آفیس

تعمیر اسپیلت
تعمیر کولرگازی اینورتر
تعمیر کولرگازی پنجره ای
تعمیر کولرگازی پرتابل
تعویض لوله مویی اسپیلت
تعمیر فن بلوور پنل داخلی
تعمیر و نگهداری کولرگازی

شارژ گاز R۲۲
شارژ گاز R۴۱۰ اینورتر
تعویض خازن
تعمیر برد
سرویس سالیانه
تعویض کمپرسور

تعمیر ریموت
رفع آبدهی
شستشوی اسپیلت
تامین قطعات
شارژ گاز کولر گازی
شارژ گاز اسپیلت

سوالات متداول درباره سرویس و تعمیر کولر

ابتدا بررسی نمایید که آیا سیم برق کولر گازی یا پریزی که سیم دستگاه به ان متصل است سالم و دارای برق است یا خیر در صورت سالم بودن سیم و پریز، انشعابات بین کلید موتور فن و ترموستات را بررسی نمایید.
۱. احتمال دارد یکی از سیم‌های کمپرسور از محل خود در آمده و برق به کمپرسور نمی‌رسد. در قدم اول به بررسی سیم‌های کمپرسور بپردازید. ۲. ممکن است ترموستات دستگاه خراب شده باشد بنابراین در قدم بعدی ترموستات کولر گازی را بررسی نمایید که در این صورت باید ترموستات مخصوص کولر گازی خود را تهیه کنید. ۳. چنانچه اورلود (overload) قطع و وصل می‌شود به بررسی کانکتورهای (connector) اورلود خود بپردازید. درصورتی‌که به یکدیگر متصل نبودند، اورلودی متناسب با دستگاه تهیه نمایید.
در این مورد، به علت رخ دادن دو حالت می باشد که باید در هر دو حالت، ترموستات تعویض شود. حالت اول اینکه کانتکتورهای درون ترموستات به یکدیگر جوش‌خورده‌اند. در این حالت ولوم (volume) ترموستات را در خلاف عقربه‌های ساعت بچرخانید. چنانچه ترموستات خاموش نشد، باید ان را تعویض نمود. درصورتی‌که حالت اول اتفاق نیفتاده باشد و همچنین لوله بلوی در محل خود باشد، احتمال دارد بر روی ترموستات منفذ باریکی به وجود آمده باشد و نیاز به تعویض دارد.
ابتدا کمپرسور را بررسی نمایید. که خاموش نباشد. در صورت روشن بودن کمپرسور، احتمال دارد گاز فریون کولر گازی نشت کرده است که باید موضوع را با یک متخصص تعمیر کولر گازی در میان بگذارید.
مسدود شدن خروجی سینی تخلیه آب با ناودانی کولر، جاگیری نامناسب لوله درین، کمبود گاز در کولر گازی ، عایق نبودن لوله کولر گازی ، شکستن سینی یا قاب ناودانی آب و مسائلی از این دست علت این اختلال است.
مشکل در برد کولر گازی ، ایرادی در کمپرسور کولر گازی یا گیرپاژ کمپرسور ، مشکلی در ترموستات کولر گازی توشیبا و مسائلی از این دست در این اختلال دخیل هستند. البته باید عیب یابی دقیقی انجام شود و بر اساس یافته ها برای تعمیر اقدام مناسب صورت بگیرید. گاهی نیز ضعیف بودن برق ساختمان در این اختلال نقش دارد و باعث می شود که کولر به همراه باقی وسایل برقی، ناگهانی خاموش شود.
محل قرار گرفتن کولرگازی را تنظیم نمایید . پیچهای کانالها ، دریچه های هوا و یا سایر قسمتها شل شده اند . پروانه ها به بدنه می شایند . پیچهای کمپرسور شل شده اند . لاستیکهای لرزه گیر موتور خراب شده اند . لوله ها به هم و یا به بدنه می سایند .
خدمات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به