نصب کولر گازی در شهر زیبا | تعمیر کولر گازی در شهر زیبا

شعبه نصب کولر گازی در شهر زیبا علاوه بر فعالیت خود در زمینه نصب، در زمینه های سرویس و تعمیر کولر گازی در شهر زیبا نیز فعالیت دارد و هموطنان عزیز تهرانی در این منطقه در صورت داشتن هر گونه نیاز به تعمیر یا سرویس می توانند با شعبه های مختلف ما در سراسر غرب تهران ارتباط برقرار کنند و از راهنمایی های متخصصان ما نهایت استفاده را ببرند و در صورت لزوم به حضور فیزیکی در اسرع وقت نصابان و تعمیر کاران شرکت در محل حضور خواهند یافت و مشکل شما را به بهترین حالت ممکن برطرف خواهند کرد پی دیگر نگران خرابی کولر خود نباشید ما همواره در کنار شما خواهیم بود و در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی به شما همشهریان بزرگوار خواهیم بود.

چرا خدمات نصب و تعمیر کولر گازی در شهرزیبا تهران آفیس

شرکت تهران آفیس شامل خدماتی از جمله نصب ، تعمیر و سرویس انواع برند های کولر های آبی ، کولر های گازی ، پکیج ، شوفاژ است . در این ۱۰ سال سابقه شرکت تمامی کادر این مجموعه بزرگ سعی بر این داشته تا رضایت تمامی مشتریان خود را گرفته و بتواند سطح خدمات خود را افزایش دهد .
اگر شما یکی از مشتریان شرکت ما نبوده اید و برای اولین بار می خواهید از خدمات ما استفاده کنید ما این اطمینان را داریم که این تنها دفعه استفاده شما از خدمات ما نخواهد بود .
کادر تهران آفیس شامل متخصصین آموزش دیده در دوره های خاص و پیشرفته روز دنیا هستند و با تجربه ای که در عملکرد خود دارند میتوانند بهترین ها را د رکوتاه ترین زمان به شما ارائه دهند.
پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات نصب و تعمیر کولر گازی می باشد تا بتوانید نوع عملکرد ما را بررسی کرده وبرای خدمات بعدی تصمیم گیری کنید.
تعمیر کولر گازی
یکی از مجموع خدمات شرکت تهران آفیس نصب و راه اندازی کولر های گازی است ، نیازی به نگرانی نیست چون نصابان و تعمیر کاران شرکت تهارن آفیس انواع کولر های گازی با برند های مختلف را میتوانند نصب کنند و شما با استفاده از خدمات ما میتوانید این اطمینان را داشته باشید که بهترین عملکرد با مناسبترین قیمت را در اختیار داشته اید. 
برای استفاده از خدمات نصب کولر گازی خود تنها کافیست با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید تا مشاوران ما با شما تماس گرفته و پس از مشاوره ها و راهنمایی های لازم در اولین فرصت نمایندگان نصاب را به منزل شما فرستاده و بتوانید از خدمات ما برخوردار شوید.

تعمیر کولر گازی
تعمیر کولرگازی یک از موارد مهم استفاده از آن است زیرا اگر تعمیر را به افراد نا آگاه بسپارید با اطمینان میگوییم که در مدت زمان کوتاهی دوباره نیاز به تعمیر پیدا میکنید و این کار باعث صرف هزینه و زمان دوبرابر می شود .
بعضی از شرکت های خدماتی هستند که صرفا برای اخذ پول از شما با استفاده از افرادی نا اگاه و بی تجربه فقط در ظاهر به شما خدمت رسانی میکنند و هیچ تضمین کیفیتی برای خدمات خود ندارند، اما شرکت تهران آفیس علاوه بر تضمین خدمات خود با استفاده از کادری مجرب و متخصص این اطمینان را به شما می هد که عیوب کولر گازی شما را از ریشه برطرف کرده و بهترین خود را در اختیار شما قرار می هد.

تعمیر کولر گازی
هر شرکت خدماتی از تعداد زیادی سرویس کار ، تعمیر کار و نصاب تشکیل شده که اگر این شرکت دارای اعتبار باشد صددرصد این افراد ، افرادی متخصص و آموزش دیده هستند . شرکت تهران آفیس یکی از این شرکت هاست که کارد خود را با علم روز آگاه کرده و آموزش داده است تا با بروز ترین دستگاه ها آشنایی داشته و بتوانند خدمات مرطبت را ارئه دهند .
شما همشهریان عزیز تهرانی در منطقه غرب میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید تا در کوتاه ترین فرصت مشاورین ما با شما تماس گرفته و پس از آن تعمیر کار ، نصاب یا سرویس کار مرتیط با در خواست شما به محل مورد نظر فرستاده شده و خدماتی که نیاز دارید را دریافت نمایید.
کولر گازی
مهم نیست کولر گازی خود را از کجا خریده اید،
خدمات تعمیر و نصب شرکت تهران آفیس شامل تمام برندها و مدل های مختلف می شود. کافیست با ما تماس بگیرید تا متخصص ترین ها را به محل شما اعزام نماییم .
کولر گازی

نکاتی که هنگام نصب کولر گازی باید به آن توجه شود.

۱. رعایت فاصله در اطراف کمپرسور کولر گازی 
۲. اطمینان از محکم بودن دیواری که پنل داخلی روی آن نصب میشود.
۳.برای جلوگیری از شوک اتصال برق حتما از کابل اتصال به زمین استفاده شود.
۴. پنل داخلی را دور اط وسایل گرمازا نصب کنید.
۵. حداقل طول لوله افقی بین پنل داخلی و خارجی ۱۰ متر می باشد.

مشکلاتی که ممکن است با آن مواجه شوید

۱. خنک نکردن کولر گازی:گرفتگی فیلتر هوای کولر گازی 
۲.نشت آب از کولر گازی:مشکل در تشت تخلیه آب ولوله های تخلیه
۳.خاموش نشدن کولر گازی:ایجاد مشکل برای ترموستات ویاسنسور
۴.روشن خاموش شدن مداوم کولر گازی: بسته شدن مسیر هوای ورودی خروجی
۵.برفک زدن کولر گازی:میزان گاز خنک کننده کمتر از حد معمول است

سوالات متداول درباره سرویس و تعمیر کولر

ابتدا بررسی نمایید که آیا سیم برق کولر گازی یا پریزی که سیم دستگاه به ان متصل است سالم و دارای برق است یا خیر در صورت سالم بودن سیم و پریز، انشعابات بین کلید موتور فن و ترموستات را بررسی نمایید.
۱. احتمال دارد یکی از سیم‌های کمپرسور از محل خود در آمده و برق به کمپرسور نمی‌رسد. در قدم اول به بررسی سیم‌های کمپرسور بپردازید. ۲. ممکن است ترموستات دستگاه خراب شده باشد بنابراین در قدم بعدی ترموستات کولر گازی را بررسی نمایید که در این صورت باید ترموستات مخصوص کولر گازی خود را تهیه کنید. ۳. چنانچه اورلود (overload) قطع و وصل می‌شود به بررسی کانکتورهای (connector) اورلود خود بپردازید. درصورتی‌که به یکدیگر متصل نبودند، اورلودی متناسب با دستگاه تهیه نمایید.
در این مورد، به علت رخ دادن دو حالت می باشد که باید در هر دو حالت، ترموستات تعویض شود. حالت اول اینکه کانتکتورهای درون ترموستات به یکدیگر جوش‌خورده‌اند. در این حالت ولوم (volume) ترموستات را در خلاف عقربه‌های ساعت بچرخانید. چنانچه ترموستات خاموش نشد، باید ان را تعویض نمود. درصورتی‌که حالت اول اتفاق نیفتاده باشد و همچنین لوله بلوی در محل خود باشد، احتمال دارد بر روی ترموستات منفذ باریکی به وجود آمده باشد و نیاز به تعویض دارد.
ابتدا کمپرسور را بررسی نمایید. که خاموش نباشد. در صورت روشن بودن کمپرسور، احتمال دارد گاز فریون کولر گازی نشت کرده است که باید موضوع را با یک متخصص تعمیر کولر گازی در میان بگذارید.
مسدود شدن خروجی سینی تخلیه آب با ناودانی کولر، جاگیری نامناسب لوله درین، کمبود گاز در کولر گازی ، عایق نبودن لوله کولر گازی ، شکستن سینی یا قاب ناودانی آب و مسائلی از این دست علت این اختلال است.
مشکل در برد کولر گازی ، ایرادی در کمپرسور کولر گازی یا گیرپاژ کمپرسور ، مشکلی در ترموستات کولر گازی توشیبا و مسائلی از این دست در این اختلال دخیل هستند. البته باید عیب یابی دقیقی انجام شود و بر اساس یافته ها برای تعمیر اقدام مناسب صورت بگیرید. گاهی نیز ضعیف بودن برق ساختمان در این اختلال نقش دارد و باعث می شود که کولر به همراه باقی وسایل برقی، ناگهانی خاموش شود.
محل قرار گرفتن کولرگازی را تنظیم نمایید . پیچهای کانالها ، دریچه های هوا و یا سایر قسمتها شل شده اند . پروانه ها به بدنه می شایند . پیچهای کمپرسور شل شده اند . لاستیکهای لرزه گیر موتور خراب شده اند . لوله ها به هم و یا به بدنه می سایند .
خدمات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به