مرکز معتبر نصب و تعمیر پکیج گیشا با اعزام تعمیرکار پکیج مجرب

تعمیر پکیج گیشا سرویسی پر طرفدار در تهران افیس !!!

این شعبه از شرکت علاوه بر نصب پکیج با داشتن تعمیرکاران مجرب، خدماتی تحت عنوان سرویس و تعمیر پکیج در گیشا را نیز پشتیبانی می کند تا مردم این منطقه از غرب تهران بدون هیچ دغدغه ای کارهای خدماتی و تاسیساتی خود را به این شرکت بسپارند و از انجام کارهای خود مطمئن باشند.
این شرکت با توجه به تخصصی که در زمینه عیب یابی و تعمیر انواع برند پکیج دارد به هر گونه نیاز شما پاسخ لازم و کافی را خواهد داد و نیازی به مراجعه به شرکت های دیگر نخواهید داشت.
تعمیر پکیج بوتان گیشا

تعمیر پکیج در گیشا تهران - تهران افیس

نصب پکیج در گیشا تهران یکی از نیاز های اساسی هر شهر و محله ای داشتن امکانات خدماتی می باشد که اگر در هر زمان نیازه به این خدمات داشتیم بتوانیم به راحتی و بدون دغدغه به انها دسترسی پیدا کنیم. 
تهران آفیس نیز یکی از این شرکتی های خدماتی در غرب تهران در گلیشا میباشد که جهت رفاه حالی شما عزیزان سعی نموده است بهترین و بالاترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه دهد. 
اگر به هر دلیلی به نصب پکیج و همچنین تعمیر و سرویس پکیج در تهران پیدا نمودید کافی است با ما تماس گرفته تا شما را در امر نصب پکیج راهنمایی نماییم .
از جمله خدمات این شعبه در گیشا می توان به نصب و راه اندازی پکیج، پشتیبانی نصب انواع برندها، راهنمایی و مشاوره در زمینه نصب و ... اشاره کرد.برای استفاده از این خدمات پکیج در غرب تهران فقط کافیست فرم درخواست نصابان را کامل کنید.تا کارشناسان ما در کمترین زمان با شما هماهنگی نموده و نصابان مجرب خود را به محل شما اعزانم نماید.

تعمیر پکیج بوتان گیشا را ازما بخواهید !!!

تهران آفیس | شرکت تاسیساتی در تهران

خدمات شرکت تهران آفیس در زمینه نصب و تعمیر پکیج

استفاده از قطعات معتبر و اورجینال در صورت نیاز به تعویض قطعات
سرعت بالای انجام کار با توجه به تخصص نصاب و تعمیر کار
کلیه تعمیرکاران ملزم به دارا بودن گواهی نامه فنی و حرفه ای می باشند
سابقه چند ساله در زمینه تعمیر انواع برند پکیج های دیواری
دارای تخصص و تجربه کاری بالا در زمینه تعمیر پکیج دیواری
وقت شناس بودن تعمیرکار پکیج دیواری و تنظیم ساعت کاری با مشتری

دارای پشتیبانی و ضمانت انجام کار به صورت کامل و صحیح
استفاده از ابزارالات کاملا حرفه ای و به روز در انجام تعمیرات
سرویس دهی سریع در مناطق مختلف شمال و غرب تهران
نیروی کار حرفه ای، آموزش دیده، خبره و با تجربه 
هزینه‌های منطقی و منصفانه برای تعمیرات پکیج
انجام پذیرش سفارش به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته


تهران آفیس
کد های خطا متداول در پکیج 
ممکن است بعد از نصب پکیج پس از مدتی شما به ارور های متداول یا کدهای خطای پکیج برخورد کرده باشید  ارورهای متداول پکیج را  مشاهده کنید که این کدها با انواع برند ها ممکن است نشان داده شود و هر کدام از این کدها نشانه خاص خود را دارد .
البته لازم به ذکر است که کد خطا یا همان ارور پکیج با نوع برند پکیج متفاوت باشد که باید به دفترچه راهنمایی آن مراجعه نموده . یا در صورت نیاز از افراد متخصص استفاده نماید . که آگاهی کامل به تمام برندهای موجود را داشت باشند . ما در ذیل مطالب چند نمونه از کد های خطای پکیج را برای شما ذکر مینماییم..
کد: ۳۰- ۴۰ --------- مشکل داخلی برد
کد: ۴۰- ۶۰- ۸۰یا ۴۰- ۶۰- ۷۰ ---------- مشکل فن یا سویئج ایمنی دودکش
کد: ۴۰-۷۰ ------------ کم بودن آب داخل دستگاه
کد: ۴۰- ۷۰-۸۰ -------------- دما بالای ۱۰۵ درجه سنسور حد عمل کرده است.
کد: ۵۰٫۶۰یا ۵۰٫۷۰٫۸۰ ------------- NTC مدار شوفاژ معیوب است.
کد: ۵۰-۷۰ یا ۵۰-۸۰ --------------- NTC آبگرم مصرفی معیوب است.
کد: ۷۰-۸۰ ------------- نبود گاز یا عدم تشخیص شعله

تهران آفیس چه مناطقی را تحت پوشش قرار میدهد؟خدمات نصب پکیج در گیشا تهران

نصب و راه اندازی پکیج
پشتیبانی نصب انواع برندها
راهنمایی و مشاوره در زمینه نصب
اعزام نصاب حرفه ای و آموزش دیده
فروش لوازم مورد نیاز برای راه اندازی

خدمات سرویس پکیج در گیشا تهران

هواگیری کامل
رسوب‌زدایی لوله ها
کنترل عملکرد دودکش یا فن
آزادسازی محور پمپ سیرکولاسیون
کنترل عملکرد دو مدار گرمایشی و بهداشتی

خدمات تعمیر پکیج در گیشا تهران

عیب یابی سریع
تعمیر کلیه برندهای پکیج
تعویض قطعات آسیب دیده
کاهش هزینه تعمیر تا حد امکان
اعزام تعمیرکار حرفه ای و آموزش دیده


تعمیرکار پکیج گیشا چه خدماتی را ارائه می دهد ؟

خدمات سرویس پکیج سرویس پکیج شامل:
هواگیری پکیج
اسیدشویی پکیج (دیسکلر پکیج)
شستشوی پکیج
سرویس پکیج با فواصل زمانی مشخص، موجب کاهش احتمال به تعمیر پکیج می‌شود، برای سرویس پکیج حتما قبل از فصل سرما انجام گیر یا حداقل سالی یکبار حتما سرویس شود تا از تعمیرات کلی  و خرابی بیشتر پکیج جلوگیری بعمل آید. تهران آفیس با داشتن بهترین سرویس کاران در تمام طول سال اماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان ساکن تهران می باشند.


هزینه ی عیب یابی پکیج در گیشای تهران چگونه محاسبه می شود ؟
گاهی شده است که ما در طول سال مشکلی در پکیج خود احساس می کنیم و نمیدانیم که این مشکل از کجا ناشی میشود از طرفی نیز در صدد هستیم بدانیم که هزینه عیب یابی چقدر می شود. اولین قدمی که باید بر دارید پیدا کرده یک شرکت معتبر و عیب یاب حرفه ای و متخصص  که تبحر خوبی در زمینه ی عیب یابی داشته باشد.
چنانچه متسحضر هستید برای عیب یابی و اعلام کردن هزینه و قیمت نهایی باید کارشناسان متخصص در این زمینه از پکیج شما بازید بعمل آورده و پس از مشخص کردن عیوب پکیج قیمت نهایی را با توجه به تعرفه های مشخص توسط شرکت به شما اعلام میکنند.
از جمله مواردی که بر قیمت و هزینه ی عیب یابی شما تاثیر مسقیمی دارد عبارتند از :

۱- اسید شویی پکیج                  ۲- بلوک شویی پکیج              ۳- شستشوی مدار پکیج          ۴- باز و بسته کردن پکیج
۵- سرویس کامل پکیج               ۶- رفع اشکال کامل پکیج         ۷- هزینه ایاب و ذهاب          ۸- و سایر موارد جانبی
تلاش تیم شرکت تهران آفیس این است که بهترین و عالی ترین خدمات را به شما ارائه دهیم و بدون هیچگونه نگرانی و دغدغه ای عیب یابی پکیج خود را با مناسب ترین قیمت بدست تکنسین های آموزش دیده ی ما بسپارید.

سوالات متداول درباره سرویس و تعمیر پکیج

خاموض و روشن شدن پکیج مخصوصا زمانی که از آب گرم استفاده می کنید به دلیل میزان نبودن هوای لازم جهت صورت گرفتن احتراق و عدم تنظیم شیر برقی گاز پکیج می باشد. ایجاد رسوب هم در مبدل باعث روشن و خاموش شدن دستگاه می شود.
۱- اگر پکیج شما از نوع تک مبدل باشد احتمال خرابی قطعه ای به نام برد کنترل وجود دارد ۲- فعال نبودن فلوسوئیچ در فصل زمستان
احتمال دارد که هوا در مسیر گرمایشی وجود داشته باشد که باید آن را هواگیری نمود و یا احتمال نشتی در همان مدار وجود دارد
متعادل نبودن فشار گاز، امکان خرابی دودکش، درست نبودن فاصله ی بین مشعل و الکترود جرقه زننده، امکان خرابی جرقه زننده_ برای اطلاع دقیق از نوع مشکل باید توسط متخصص بررسی شود
این مشکل دلایل زیادی دارد. اولین دلیل به احتمال زیاد این می باشد. کم بودن شعله ی پکیج، عدم تنظیم شیر گاز ، احتمال وجود هوا در مدار ، نا مرغوب بودن جنس رادیاتورها، وجود رسوب در رادیاتورها و یا مبدل، رسوب گرفتن دریچه آب و ... که این مورد هم یکی از مواردی است که باید توسط تعمیرکار مشخص شود.
دلایل مختلفی برای خاموش شدن ناگهانی پکیج وجود دارد که از جمله این دلایل می توانیم به کم شدن فشار آب، خراب شدن ترموستات، منجمد شدن لوله ها، خرابی گاز، وجود هوا داخل سیستم پکیج و ... می باشد.
دلیل اصلی خارج شدن نور پیلوت از پکیج، شکسته شدن ترموکوپل می باشد همچنین دلیل خارج شدن نور و آتش پیلوت از بین رفتن عایق پکیج می باشد.
منبسط و منقبض شدن لوله های آب در اثر گرم و سرد شدن آب در لوله ها می باشد. البته وجود هوا در لوله های پکیج از دیگر دلایل تولید صدا در پکیج می تواند باشد
برای دانستن دلایل نشتی آب در ابتدا باید اتصالات لوله ها را بررسی کنید تا از محکم بودن و درست بودن آن ها اطمینان حاصل کنید ، در مرحله دوم شما باید بررسی کنید تا ببینید که آیا حفره ای در پکیج ایجاد شده که منجر به نشتی آب شود یا خیر. در نهایت اگر مشکل نشتی پکیج را متوجه نشدید می توانید منبع اتصالات و مبدل را بررسی کنید. برای اطمینان بیشتر بهتر است با سرویسکار پکیج کمک بگیرید.
خرابی شیر تخلیه فشار، خرابی شیر پرکن، نشتی داخل سیستم، سوراخ شدن منبع انبساط ازجمله رایج ترین دلایل برای افت فشار پکیج می باشد

لطفا نظرات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید

خدمات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به