نصب پکیج در پونک | سرویس و تعمیر پکیج در پونک

تعمیر پکیج در پونک را با خدمات تضمینی تهران افیس تجربه کنید !!!

 شرکت تهران آفیس ، در زمینه تعمیر پکیچ در پونک نیز ،گام های بلندی برداشته و تلاش کرده تا با توجه رفاه حال عزیز تهرانی در زمینه تعمیر انواع برند پکیج در پونک پاسخی مناسب و در خور شایسته ای را به شما هموطنان ارئه بدهد.
تعمیرکاران این مرکز از دانش به روز دنیا جهت تعمیرات انواع پکیج‌های دیواری برخوردار هستند؛ بنابراین شما اگر از هر نوع برند پکیج که استفاده می‌کنید می‌توانید به راحتی و با خیال آسوده تمامی خدمات سرویس پکیج در تهران ، عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری در پونک تهران را از این مرکز دریافت کنید.و از خدمات ارزنده ی ای شرکت بهرمند شوید.
از اینکه به ما اعتماد نمودید و تعمیر پکیچ خود را به ما سپردید از شما قدر دانی نموده و امید است که توانسته باشید رضایت خاطر شما را جلب نماییم. 

نصب و تعمیر پکیج در پونک تهران | تهران افیس

نصب پکیج در پونک خدمتی پرطردار در تهران افیس

شرکت تهران افیس یکی از معتبر ترین سایت های خدماتی در تهران می باشد که با تجربه ی خوبی که در زمینه ی نصب پکیج در غرب تهران و تعمیر و سرویس پکیج با انواع برند ه ارا دارد توانسته جایگاه بسیار خوبی را در بین مشتریان خود بدست اورد.
این شرکت با همکاری و پیشتیبانی تیم های حرفه ای و بسیار مجربی از سرویس کاران پکیج در تهران ، نصابان پکیج غرب تهران و تعمیرکاران پکیج در پونک تهران موجب گردیده جزو پر طرفدار ترین شرکت تاسیساتی و خدماتی پکیج در تهران و غرب تهران قرار گیرد.
 عزیزانی که در منطقه غرب تهران و همچنین محله پونک در تهران اقامت دارند می توانند به راحتی از کلیه خدمات شرکت تهران آفیس بهر مند شوند. 
در صورت نیاز به نصب پکیج کافی است وارد سایت شده و اعلام درخواست نموده تا تیم پشتیبان ما سریعا با شما تماس گرفته و مشکل شما را در اسرع وقت رفع نمایند.

توانایی های شرکت تهران آفیس در زمینه نصب و تعمیر پکیج

 • انجام پذیرش سفارش به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
 • هزینه‌های منطقی و منصفانه برای تعمیرات
 • سرویس دهی سریع در مناطق مختلف شمال و غرب تهران
 • استفاده از ابزارالات کاملا حرفه ای و به روز در انجام تعمیرات
 • نیروی کار حرفه ای، آموزش دیده، خبره و با تجربه
 • دارای پشتیبانی و ضمانت انجام کار به صورت کامل و صح
 • سرعت بالای انجام کار با توجه به تخصص نصاب و تعمیر کار
 • وقت شناس بودن تعمیرکار پکیج دیواری و تنظیم ساعت کاری با مشتری
 • کلیه تعمیرکاران ملزم به دارا بودن گواهی نامه فنی و حرفه ای می باشند
 • استفاده از قطعات معتبر و اصلی در صورت نیاز به تعویض قطعات
 • دارای تخصص و تجربه کاری بالا در زمینه تعمیر 
 • سابقه چند ساله در زمینه تعمیر انواع برند پکیج های دیواری
تهران آفیس | شرکت تاسیساتی در تهران

خدمات نصب پکیج در پونک تهران

نصب و راه اندازی پکیج
پشتیبانی نصب انواع برندها
راهنمایی و مشاوره در زمینه نصب
اعزام نصاب حرفه ای و آموزش دیده
فروش لوازم مورد نیاز برای راه اندازی

سرویس پکیج پونک شامل چه خدماتی است ؟

هواگیری کامل
رسوب‌زدایی لوله ها
کنترل عملکرد دودکش یا فن
آزادسازی محور پمپ سیرکولاسیون
کنترل عملکرد دو مدار گرمایشی و بهداشتی

خدمات تعمیر پکیج در پونک تهران

عیب یابی سریع
تعمیر کلیه برندها
تعویض قطعات آسیب دیده
کاهش هزینه تعمیر تا حد امکان
اعزام تعمیرکار حرفه ای و آموزش دیده


چه زمانی نیاز به سرویس پکیج خواهد بود؟

این که چه زمانی پکیج شما نیاز به سرویس شدن دارد بستگی به نوع و میزان کارکرد شما از آن دارد اما اصولا باید سالی یک بار را حتما برای سرویس پکیج خود اقدام نمایید تا مجبور به تحمل هزینه های سنگین تر تعمیر آن نشوید. نکته ای که بسیار حائز اهمیت است این است که سرویس آن را اگر تخصص کافی را ندارید خودتان شخصا انجام ندهید و حتما از متخصصان این زمینه کمک بگیرید.
پکیج ها بعلت پیچیدگی در بکارگیری آب و برق و گاز و استفاده از سنسورهای مختلف آب و دما ، حتماً باید توسط تعمیرکار متبحر تعمیر شوند. همچنین این نکته را باید یاداور شد که زمان دوره ای سرویس کردن به زمان نصب بستگی زیادی دارد و معمولاً اگر درست نصب نشود و نصاب آن تجربه و مهارت نداشته باشد، پکیج خیلی زود دچار مشکل می شود و نیاز به تعمیر پیدا میکند.
شرکت تاسیساتی تهران آفیس متخصص در زمینه نصب و تعمیر پکیج در سراسر تهران می باشد که با کادر مجرب و متخصص و آموزش دیده خود تلاش دارد تا هزینه های زندگی هموطنان عزیز را کاهش دهد تا زندگی راحت تری را تجربه کنند.


هواگیری پکیج چگونه انجام می شود ؟

 نحوه هواگیری پکیج : هنگامیکه پکیج را روشن می نماید باید در ابتدا شیر زیر پکیج را باز کرده تا هوا با آب خارج گردد. 
در مرحله بعدی هواگیری پکیج باید شوفاژها را هوا گیری کنیم که در این قسمت بهتر است با شل نمودن شیر خروجی و با قرار دادن ظرف در زیر آن هوا ی داخل پکیج به همراه آب داخل آن خارج گردد. فقط باید شیر خروجی را کم کم باز نموده تا از پاشیدن آب در هنگام هوا گیری به اطراف مانع گردد. 
هنگامیکه مطمئن شدید هوا کاملا خارج شد می‌توانید شیرهای شوفاژ را محکم کرده و سپس ان را هم روشن نماید..
در مرحله پایانی برای مطمئن شدن از هواگیری سیستم گرمایشی پکیج، می‌توانید شیر زیر پکیج را شل کنید تا مقداری آب از آن خارج شود و مطمئن شوید که هواگیری پکیج انجام شده است. 
سرویس پکیج دیواری را حتما جدی بگیرید.


رسوب زدایی پکیج در پونک تهران با تهران افیس

از آنجایی که املاح موجود در آب با گذشت زمان رسوب کرده و این املاح و سختی های که در آب باعث تجمع رسوبات و موجب آسیب رساندن به قسمت های دیگری از پکیج می شود 
اگر این رسوبات باقی مانده به موقع رسوب زدایی نشود موجب می شود که خلل وارد شده به پکیج شما به مرور زمان باعث سوختن و یا سوراخ شدن پکیج گردد .
لذا باید پیش از اینکه رسوبات مسیر لوله های ورودی آب را مسدود کند و اجازه ی ورود آب به مخزن حرارتی را ندهد و مانع گرم شدن آب گردد ،رحتما آن را رسوب زدایی نموده و از سرویس کاران حرفه ای در این زمینه کمک گرفته تا از خطر آسیب زدگی به پکیج ممانعت بعمل آوردند.
سرویس و رسوب زدایی پکیج خود را به شرکت تهران افیس بسپارید.


هزینه ی سرویس و تعمیر پکیج در پونک تهران چگونه محاسبه می شود؟

گاها اتفاق افتاده است با شروع فصل سرما و یا در فصول دیگر نیاز به سرویس کار پکیج و یا به دلایل دیگر نیاز به تعمیر کار پکیج در پونک تهران می شویم . که خوشبختانه شرکت ما با ارائه بهترین خدمات نیاز شما را با بهترین تعمیر کاران و مجرب ترین سرویسکاران رفع نموده است.
اما ممکن است اولین سوالی که ذهن شما را درگیر نماید هزینه و قیمت تعمیر و یا سرویس پکیج باشد. 
همانگونه که مطلع هستید هزینه و قیمت تعمیر پکیج و سرویس پکیج در غرب تهران به عوامل متعددی بستگی دارد که ما در اینجا  به چند نمونه از این عوامل تاثیر بر قیمت اشاره می نماییم.
عوامل تاثیر گذار در قیمت و هزینه تعمیر و یا سرویس پکیج در تهران :
اولین دلیل -نوع برند و مدل پکیج شما میباشد . دومین دلیل -مدت زمانی که صرف میشود پکیج شما راه اندازی شود . سومین دلیل -نوع عیب یابی یا قطعاتی که برای تعمیر و یا سرویس پکیج استفاده می شود.  نوع سرویس پکیج شامل تعویض قطعات ، رسوب زدایی ، هواگیری ..... ، هزینه ی ایاب و ذهاب .و بسیاری از موارد دیگر که میتوانید میزان اجرت تعمیر و یا سرویس پکیج شما را تحت تاثیر قرار دهد. 
از این رو کارشناسان ما در زمان بازدید و عیب یابی پکیج شما را اعلام نموده و با مشخص کردن نوع خدمات شرکت تهران آفیس هزینه ی نهایی را به همراه فاکتور رسمی و با نظارت خود شرکت به شما ارائه مینمایند.
تعمیر و سرویس پکیج خود را جدی بگیرید.


ویژگی های تعمیرکاران تهران آفیس

* دانش بالا در زمینه تعمیر انواع پکیج 
* تعهد کاری و واخلاقی در زمان اجرای کار 
* متخصص در زمینه ی تعمیر انواع برند های موجود در بازار
* استفاده از قطعات اورجینال و اصلی 
* داشتن کد شناساسی جهت پیگیری 
* سابقه ی در خشان و چندین ساله در زمینه ی تعمیر پکیج 
* شناسایی دقیق و عیب یابی پکیج در کمترین زمان
* داشتن کارت شناسای معتبر با لوگوی شرکت تهران آفیس
* قابل اعتماد بودن 


ویژگی های تعمیرکاران تهران آفیس

مناطق پشتبانی شده توسط تهران افیس در غرب تهران


سوالات متداول درباره سرویس و تعمیر پکیج

خاموش و روشن شدن پکیج مخصوصا زمانی که از آب گرم استفاده می کنید به دلیل میزان نبودن هوای لازم جهت صورت گرفتن احتراق و عدم تنظیم شیر برقی گاز آن می باشد. ایجاد رسوب هم در مبدل باعث روشن و خاموش شدن دستگاه می شود.
۱- اگر پکیج شما از نوع تک مبدل باشد احتمال خرابی قطعه ای به نام برد کنترل وجود دارد ۲- فعال نبودن فلوسوئیچ در فصل زمستان
احتمال دارد که هوا در مسیر گرمایشی وجود داشته باشد که باید آن را هواگیری نمود و یا احتمال نشتی در همان مدار وجود دارد
متعادل نبودن فشار گاز، امکان خرابی دودکش، درست نبودن فاصله ی بین مشعل و الکترود جرقه زننده، امکان خرابی جرقه زننده_ برای اطلاع دقیق از نوع مشکل باید توسط متخصص بررسی شود
این مشکل دلایل زیادی دارد. اولین دلیل به احتمال زیاد این می باشد. کم بودن شعله ی پکیج، عدم تنظیم شیر گاز ، احتمال وجود هوا در مدار ، نا مرغوب بودن جنس رادیاتورها، وجود رسوب در رادیاتورها و یا مبدل، رسوب گرفتن دریچه آب و ... که این مورد هم یکی از مواردی است که باید توسط تعمیرکار مشخص شود.
دلایل مختلفی برای خاموش شدن ناگهانی وجود دارد که از جمله این دلایل می توانیم به کم شدن فشار آب، خراب شدن ترموستات، منجمد شدن لوله ها، خرابی گاز، وجود هوا داخل سیستم پکیج و ... می باشد.
دلیل اصلی خارج شدن نور پیلوت از پکیج، شکسته شدن ترموکوپل می باشد همچنین دلیل خارج شدن نور و آتش پیلوت از بین رفتن عایق پکیج می باشد.
منبسط و منقبض شدن لوله های آب در اثر گرم و سرد شدن آب در لوله ها می باشد. البته وجود هوا در لوله های پکیج از دیگر دلایل تولید صدا می تواند باشد
برای دانستن دلایل نشتی آب در ابتدا باید اتصالات لوله ها را بررسی کنید تا از محکم بودن و درست بودن آن ها اطمینان حاصل کنید ، در مرحله دوم شما باید بررسی کنید تا ببینید که آیا حفره ای در پکیج ایجاد شده که منجر به نشتی آب شود یا خیر. در نهایت اگر مشکل نشتی را متوجه نشدید می توانید منبع اتصالات و مبدل را بررسی کنید. برای اطمینان بیشتر بهتر است با سرویسکار تماس بگیرید.
خرابی شیر تخلیه فشار، خرابی شیر پرکن، نشتی داخل سیستم، سوراخ شدن منبع انبساط ازجمله رایج ترین دلایل برای افت فشار پکیج می باشد

لطفا نظر و سوالات خود ر با ما در میان بگذارید

خدمات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به