نصب شوفاژ در دربند | سرویس و تعمیر شوفاژ در دربند

امروزه فرهنگ استفاده از شوفاژ در بسیاری از منازل، محل کار و آپارتمان ها گسترش یافته است. مناطق شمالی تهران به دلیل وجود آب و هوای خنک تر نسبت به سایر دیگر مناطق، می بایست زودتر از دیگر مناطق اقدام به نصب شوفاژ و سایر تعمیرات و سرویس اتصالات آن فرمایند. 
به همین جهت گروه خدمات تاسیسات تهران آفیس ، مرکز مجاز تعمیر و نصب شوفاژ در دربند از نصابان و تعمیرکاران خبره و باتجربه که تمام دوره های آموزشی را در این زمینه دیده اند، جهت ارائه خدمات به مشتریان استفاده می‌کند. بنابراین از هر مدل شوفاژ با هر برندی که استفاده می‌کنید می‌توانید از خدمات سرویس، عیب یابی و تعمیر شوفاژ دربند یا نصب شوفاژ در دربند تنها با یک تماس تلفنی بهره مند شوید.

نصب شوفاژ در دربند تهران - تهران افیس

سرویس و تعمیر شوفاژ در دربند تهران

شعبه نصب و تعمیر شوفاژ در دربند علاوه بر فعالیت خود در زمینه نصب، در زمینه های سرویس و تعمیر شوفاژ در این منطقه نیز فعالیت دارد و هموطنان عزیز تهرانی در این منطقه در صورت داشتن هر گونه نیاز به تعمیر یا سرویس می توانند با شعبه های مختلف ما در سراسر شمال تهران ارتباط برقرار کنند و از راهنمایی های متخصصان ما نهایت استفاده را ببرند و در صورت لزوم به حضور فیزیکی در اسرع وقت نصابان و تعمیر کاران شرکت در محل حضور خواهند یافت و مشکل شما را به بهترین حالت ممکن برطرف خواهند کرد. امیدواریم در این راه بتوانیم بیش از پیش یاری رسان شما همشهریان عزیز تهرانی باشیم. در ادامه مقاله به برخی از خدمات ارائه شده در تعمیر شوفاژ در دربند می پردازیم.


مزایای نصب شوفاژ در دربند

۱- متعادل سازی هوای محیط.
۲- قابلیت استفاده راحت تر از تنظیمات شوفاژ.
۳-آلودگی صوتی و اشغال فضای کمتر در محیط.
۴- جلوگیری از اتلاف بیهوده گرما و انرژی.
۵- استفاده بهینه از انرژی.

مزایا و معایب نصب و سرویس شوفاژ در دربند

برخی از معایب نصب شوفاژ در دربند

۱- نسبت به موتورخانه و دیگر وسایل گرمایشی عمر کمتری دارد.
۲- در متراژهای بالای ۳۰۰ متر کارایی و گرمای کمتری دارد.
۳- محل هایی که فاصله زیادی به آب بهداشتی دارد استفاده نمی شود.
۴- در برخی از موارد ممکن است فشار آب خروجی از پکیج کم باشد.
۵- برای محل هایی که دارای بیش از ۲ حمام باشد مناسب نیست.

قیمت سرویس شوفاژ در دربند

قیمت تعمیر شوفاژ در دربند تهران و عوامل موثر بر آن

قیمت سرویس و تعمیر شوفاژ در دربند به بسیاری از عوامل بستگی دارد. در ادامه به برخی از عوامل موثر بر افزایش قیمت سرویس و تعمیر شوفاژ در دربند می پردازیم. هزینه و قیمت تعمیر و سرویس شوفاژ به موارد متعددی از جمله ۱- هزینه عیب یابی شوفاژ. ۲- هزینه هواگیری. ۳- هزینه تنظیم مشعل موتورخانه. ۴- هزینه تعمیر و سرویس موتورخانه. ۵- قطعاتی که باید تعویض شوند. ۶- هزینه شستن مبدل و فیلترها توسط اسید، بستگی دارند. هر کدام از موارد ذکر شده به صورت جداگانه می تواند باعث بروز افزایش هزینه شود.

اما به صورت کلی اگر بخواهیم برخی از تعمیرات را برآورد کنیم باید به قیمتی در حدود ۶۰ هزار تومان برای تنظیم مشعل موتورخانه اشاره کرد که تنظیم آن باعث کاهش هزینه های مصرف سوخت می شود. از دیگر هزینه های تعمیر شوفاژ می توان به اسید شویی قطعات اشاره کرد که بستگی به قطعه های متفاوت قیمت های مختلفی تا حدود ۲۰۰ هزار تومان یا بیشتر را نیز در بر می گیرد.
معمولا سرکشی متناوب و به موقع به این گونه سیستم ها یا همان نگهداری و سرویس، جلوی بسیاری از هزینه های تعمیراتی گران تر و پر درد سر تر را می گیرد. بنابراین پیشنهاد ما برای کاهش هزینه تعمیر شوفاژ در دربند تهران استفاده از سرویس کاران شرکت تهران آفیس است چرا که داری تخصص و حرفه لازم برای این کار هستند.
کارشناسان تهران آفیس بر آنند که مناسب ترین قیمت را برای هزینه نصب و تعمیر با توجه به نرخ نامه مصوبه بدون هیچ هزینه اضافی به شما همشهریان عزیز اعلام نمایند.


مناطق تحت پوشش خدمات رسانی شرکت تهران آفیس در شمال تهراننکات مهم در نصب رادیاتور شوفاژ

۱.در هنگام نصب رادیاتور شوفاژ نباید هیچ فشاری از قسمت شیر آلات روی دیوار باشد زیرا این فشار به مرور زمان باعث ترک خوردگی گچ و رنگ شده و بعد از مدتی نیز کاملا تخریب می شود و باعث نشتی آب و شکستگی اتصالات داخل دیوار نیز می شود.
۳. جهت بهره وری بهتر ، شوفاژها را در ارتفاع ۷ تا ۱۰ سانتی متری از کف زمین نصب نمایید تا هوا چرخش بهتری داشته باشد.
۴. برای کاهش هزینه سوخت و افزایش عمر این سیستم بهتر است در هنگام نصب از شیرهای ترموستاتیک استفاده نمایید.
۵. هنگام نصب ، از شیر هواگیری اتوماتیک استفاده کنید تا عمل هوا گیری به راحتی انجام شود و از خطر نشت آب به وسایل ساختمان را کاهش دهد. همچنین عمر همه تجهیزات افزایش یابد.
۶. در زمان نصب توجه نمایید تا حد ممکن فضای اطراف شوفاژ باز باشد تا هوا بهتر گردش کند.


عوامل موثر در کاهش هزینه سرویس شوفاژ دربند

سرویس و تعمیر شوفاژ در دربند جهت جلوگیری از اتلاف گرما و بهینه کردن انرژی بسیار حائز اهمیت است. توجه نمایید که هواگیری نمودن رادیاتور ها در آغاز فصل سرما، به میزان قابل توجه و چشمگیری بازدهی سیستم گرمایشی ساختمان شما را افزایش می دهند. همچنین نصب شیر ترموستاتیک بر روی هر رادیاتور از جمله اقدامات دیگری است که علاوه بر ایجاد هوای مطبوع، هزینه های سوخت مصرفی به حداقل می رساند. همچنین زمانی که رادیاتورها دچار نشتی و پوسیدگی شدند هر چه سریعتر برای تعویض آن ها اقدام نمایید.

سرویس شوفاژ در دربند | تعمیر شوفاژ در دربند تهران

خدمات مربوط به تعمیر شوفاژ دربند تهران

۱- تعمیر لوله کشی و نشت یابی شوفاژخانه.
۲- عایق کاری مخازن.
۳- اسید شویی مبدل های حرارتی .
۴- نصب , تعمیر و عیب یابی برق و سیم کشی تابلو برق شوفاژخانه .
۵- تعویض یا شستشوی شیرفلکه های رسوب زده موتورخانه .
۶- نصب , تعمیر و تعویض کلیه لوازم موتورخانه مرکزی .
۷- سرویس و نگهداری موتورخانه .
۸- هواگیری موتورخانه و هواگیری منبع دوجداره .


سرویس شوفاژ دربند با بهره مندی از سرویس کاران حرفه ای

چه زمانی شوفاژ به تعمیر نیاز دارد؟

اگر این سیستم گرمایشی ساختمانتان دچار مشکلات زیر شد در این صورت حتما با ما تماس بگیرید تا با تعمیر و یا سرویس پکیج به موقع از خراب شدن و ایجاد هزینه های گزاف جلوگیری نمایید:
۱- زمانی که به هر دلیلی روشن نشود.
۲- درجه حرارت یکسانی نداشته باشد و نوسان داشته باشد.
۳- مدت زمان زیادی طول می کشد تا محیط را گرم کند.
۴- نشت آب از شوفاژ و سایر اتصالات آن.
۵- فشار کم آب خروجی از سیستم.
۶- گرمایش نامناسب و کافی در محیط منزل و محیط کار.

خدمات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به