نصب شوفاژ در فرشته | سرویس و تعمیر شوفاژ در فرشته

نصب شوفاژ در فرشته تهران

در هنگام خرید شوفاژ انتخاب رادیاتور با اندازه متناسب مهم است زیرا این مورد در استفاده مطلوب و صرفه جویی در مصرف انرژی تاثیر زیادی دارد، رادیاتور ها دارای مشخصات انرژی بوده که هر کدام مقدار فضای خاصی را گرم نگه می دارند، در هنگام خرید به مشخصات انرژی رادیاتور توجه کنید. برای اینکه خرید موفق تری داشته باشید میتوانید از مشاورات شرکت تهران آفیس در این زمینه کمک بگیرید. این شرکت یک نمایندگی تخصصی در زمینه نصب و تعمیر شوفاژ در مناطق مختلف تهران می باشد که یکی ازشعبات آن تحت عنوان نصب شوفاژ در فرشته تهران فعالیت دارد که در این زمینه توانسته خدمات قابل قبولی به همشهریان تهرانی در این منطقه از شمال تهران انجام دهد. امید است در این راه بیش از پیش رضایت مندی مشتریان را به دست آوریم.


شوفاژ

تعمیر شوفاژ در فرشته تهران

اگر در هنگام خرید به نکات و ویژگی های محیط توجه نکنید خیلی زود متوجه اشتباه خود خواهید شد. این اشتباه در دراز مدت ممکن است باعث مشکلاتی در عملکرد شوفاژ ایجاد کند که اگر به وقتش مورد سرویس و تعمیر قرار نگیرد دردسر ساز خواهد شد. اما در این زمان هم تهران آفیس در کنار شما خواهد بود و با اعزام تعمیرکاران و سرویس کاران متخصص خود به یاری شما خواهد شتافت. این شرکت با تحت پوشش قرار دادن نقاط مختلف همچون سرویس و تعمیر شوفاژ در فرشته ، جماران ، الهیه و ... توانسته گام های بلندی را در خدمت رسانی به همشهریان عزیز تهرانی بردارد.

tehran office

نصب و سرویس و تعمیر شوفاژ در فرشته تهران را از ما بخواهید

نکات مهم در نصب رادیاتور شوفاژ

۱.در هنگام نصب رادیاتور شوفاژ نباید هیچ فشاری از قسمت شیر آلات روی دیوار باشد زیرا این فشار به مرور زمان باعث ترک خوردگی گچ و رنگ شده و بعد از مدتی نیز کاملا تخریب می شود و باعث نشتی آب و شکستگی اتصالات داخل دیوار نیز می شود.
۳. جهت بهره وری بهتر ، شوفاژها را در ارتفاع ۷ تا ۱۰ سانتی متری از کف زمین نصب نمایید تا هوا چرخش بهتری داشته باشد.
۴. برای کاهش هزینه سوخت و افزایش عمر این سیستم بهتر است در هنگام نصب از شیرهای ترموستاتیک استفاده نمایید.
۵. هنگام نصب ، از شیر هواگیری اتوماتیک استفاده کنید تا عمل هوا گیری به راحتی انجام شود و از خطر نشت آب به وسایل ساختمان را کاهش دهد. همچنین عمر همه تجهیزات افزایش یابد.
۶. در زمان نصب توجه نمایید تا حد ممکن فضای اطراف شوفاژ باز باشد تا هوا بهتر گردش کند.


سرویس شوفاژ و رادیاتور جهت کاهش هزینه ها

سرویس و تعمیر شوفاژ جهت جلوگیری از اتلاف گرما بهینه کردن انرژی بسیار حائز اهمیت است و ضرورت دارد. توجه نمایید که هواگیری نمودن رادیاتورها، در آغاز فصل سرما ،  به میزان قابل توجه و چشمگیری بازدهی سیستم گرمایشی ساختمان شما را افزایش داده و مانع از اتلاف انرژی می شود.
همچنین نصب شیر ترموستاتیک بر روی هر رادیاتور از جمله اقدامات دیگری است که علاوه بر ایجاد هوای مطبوع، هزینه های سوخت مصرفی به حداقل می رساند.
 زمانی که رادیاتورها دچار نشتی و پوسیدگی شدند هر چه سریعتر برای تعویض آن ها اقدام نمایید تا از شر دردسرهای غافلگیرکننده‌‌ای که عموما منجر به تعویض رادیاتور می‌شوند، خلاص شوید.

 تهران افیس تمام خدمات مربوط به تعمیر رادیاتور شوفاژ را به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد . از مواردی که می توان نام برد عبارتند از :
جابجایی شوفاژ
تعمیر شوفاژ سوراخ شده
تعمیرشوفاژ برقی
تعمیرشوفاژ بوتان
تعمیر شوفاژ ایران رادیاتور
هواگیری شوفاژ


خدمات مربوط به تعمیر شوفاژ فرشته تهران

تعمیر لوله کشی و نشت یابی شوفاژخانه
عایق کاری مخازن
اسید شویی مبدل های حرارتی
نصب , تعمیر و عیب یابی برق و سیم کشی تابلو برق شوفاژخانه
تعویض یا شستشوی شیرفلکه های رسوب زده موتورخانه
نصب , تعمیر و تعویض کلیه لوازم موتورخانه مرکزی
سرویس و نگهداری موتورخانه
هواگیری موتورخانه و هواگیری منبع دوجداره
تنظیم و سیستم موتورخانه شوفاژ ، ترموستات پمپ موتورخانه و ...

تعمیر شوفاژ فرشته تهران - تهران افیس

هزینه تعمیرات شوفاژ در فرشته تهران

کارشناسان تهران آفیس برآنند که مناسب ترین قیمت را برای هزینه نصب و تعمیر با توجه به نرخ نامه مصوبه بدون هیچ هزینه اضافی به شما همشهریان عزیز اعلام نمایند. از جمله عواملی که بر قیمت نهایی تعمیر موثر است با توجه به نوع شوفاژ که از نوع میله ای، پره ای یا پانلی می باشد عبارتند از:
هزینه عیب یابی شوفاژ
هزینه هواگیری
هزینه تنظیم مشعل موتورخانه
هزینه تعمیر و سرویس موتورخانه
قطعاتی که باید تعویض شوند
هزینه شستن مبدل و فیلترها توسط اسید

خدمات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به