نصب شوفاژ در نیاوران | سرویس و تعمیر شوفاژ در نیاوران

نصب شوفاژ در نیاوران | تهران آفیس

تهران آفیس دارای نمایندگی مجاز نصب شوفاژ و پکیج و دیگر وسایل سرمایشی و گرمایشی در نقاط مختلف تهران را داراست که از این حیث جز معدود شرکت هایی محسوب می شود که دارای نیروی تخصصی و آموزش دیده و کاملا حرفه ای در این زمینه باشند. یکی از مناطق تحت پوشش این نمایندگی معتبر منطقه نیاوران در شمال تهران می باشد که تحت عنوان نمایندگی مجاز نصب شوفاژ در نیاوران فعالیت دارد. نصب شوفاژ توسط نیروهای خبره و با تجربه انجام می شود تا بیش از پیش هدف اصلی این شرکت یعنی رضایت مندی همشهریان عزیز منطقه نیاوران محیا شود.

تعمیر شوفاژ در نیاوران تهران | تهران آفیس

تعمیر شوفاژ در نیاوران تهران

فعالیت این شرکت در منطقه نیاوران تنها اعزام نصاب و آموزش های لازم در این زمینه نیست بلکه فعالیت های این شرکت در این منطقه بسیار گسترده تر و فراگیر تر از اینهاست که یکی از این خدمات، سرویس و تعمیر شوفاژ در نیاوران است که اگر هر کدام از همشهریان عزیز در این منطقه از شمال تهران خواهان تعمیرکار و سرویس کار برای بررسی مشکلات شوفاژ و موتور خانه بودند تنها با یک تماس با این شرکت از خبره ترین تعمیرکاران در نیاوران تهران بهره مند شوند. 
چه زمانی شوفاژ به تعمیر نیاز دارد؟
اگر این سیستم گرمایشی ساختمانتان دچار مشکلات زیر شد در این صورت حتما با ما تماس بگیرید تا با تعمیر و یا سرویس پکیج به موقع از خراب شدن و ایجاد هزینه های گزاف جلوگیری نمایید:
۱- زمانی که به هر دلیلی روشن نشود.
۲- درجه حرارت یکسانی نداشته باشد و نوسان داشته باشد.
۳- مدت زمان زیادی طول می کشد تا محیط را گرم کند.
۴- نشت آب و فشار کم آب خروجی گرمایش نامناسب.

قیمت تعمیر شوفاژ در نیاوران

عوامل موثر بر افزایش قیمت تعمیر شوفاژ در نیاوران

هزینه تعمیر شوفاژ در نیاوران به عوامل متعددی وابسته است. قصد داریم در ادامه به برخی از عوامل موثر بر افزایش قیمت تعمیر و سرویس شوفاژ در نیاوران بپردازیم. هزینه و قیمت تعمیر و سرویس شوفاژ به موارد متعددی از جمله ۱- نرخ و هزینه هواگیری اتصالات. ۲- قیمت شستن مبدل و فیلترها توسط اسید. ۳- هزینه تنظیم، تعمیر و سرویس مشعل موتورخانه. ۴- هزینه قطعاتی که در عیب یابی می بایست تهیه و تعویض گردند. ۵- هزینه عیب یابی و رفع عیوب شوفاژ.و ... بستگی دارند که هر کدام می تواند بر هزینه موثر باشد.

صورت کلی اگر بخواهیم هزینه برخی از تعمیرات و سرویس های تاسیساتی شوفاژ را برآورد کنیم باید به قیمتی در حدود ۶۰ الی ۷۰ هزار تومان جهت تنظیم مشعل موتورخانه اشاره کرد که تنظیم آن باعث کاهش هزینه های مصرف سوخت و بهینه سازی در استفاده از سوخت و انرژی می شود. گفتنی است که همه این موارد بنا نوع شوفاژ که از نوع میله ای، پره ای یا پانلی می باشد اعلام می گردند.
معمولا سرکشی متناوب و به موقع به این گونه سیستم ها یا همان نگهداری و سرویس، جلوی بسیاری از هزینه های تعمیراتی گران تر و پر درد سر تر را  خواهد گرفت. بنابراین پیشنهاد ما برای کاهش هزینه تعمیر شوفاژ در نیاوران تهران استفاده از سرویس کاران شرکت تهران آفیس است چرا که داری تخصص و حرفه لازم برای این کار هستند.
کارشناسان تهران آفیس بر آنند که مناسب ترین قیمت را برای هزینه نصب و تعمیر شوفاژ در نیاوران با توجه به نرخ نامه مصوبه بدون هیچ هزینه اضافی به شما همشهریان عزیز اعلام نمایند.


مناطق تحت پوشش خدمات رسانی شرکت تهران آفیس در شمال تهراننکات مهم در نصب رادیاتور شوفاژ

۱- در هنگام نصب رادیاتور شوفاژ نباید هیچ فشاری از قسمت شیر آلات روی دیوار باشد زیرا این فشار به مرور زمان باعث ترک خوردگی گچ و رنگ دیوار می باشد.
۲- جهت بهره وری بهتر و مطلوب تر، شوفاژها را در ارتفاع ۷ تا ۱۰ سانتی متری از کف زمین نصب نمایید تا هوا چرخش بهتری داشته باشد.
۳- برای کاهش هزینه سوخت و افزایش عمر این سیستم بهتر است در هنگام نصب از شیرهای ترموستاتیک استفاده نمایید.
۴- هنگام نصب ، از شیر هواگیری اتوماتیک استفاده کنید تا عمل هوا گیری به راحتی انجام شود و از خطر نشت آب به وسایل ساختمان را کاهش دهد. همچنین عمر همه تجهیزات افزایش یابد.
۵- در زمان نصب توجه نمایید تا حد ممکن فضای اطراف شوفاژ باز باشد تا هوا بهتر گردش کند.


هزینه تعمیرات شوفاژ در نیاوران تهران

کارشناسان تهران آفیس برآنند که مناسب ترین قیمت را برای هزینه نصب و تعمیر با توجه به نرخ نامه مصوبه بدون هیچ هزینه اضافی به شما همشهریان عزیز اعلام نمایند. از جمله عواملی که بر قیمت نهایی تعمیر موثر است با توجه به نوع شوفاژ که از نوع میله ای، پره ای یا پانلی می باشد عبارتند از:
هزینه عیب یابی شوفاژ
هزینه هواگیری
هزینه تنظیم مشعل موتورخانه
هزینه تعمیر و سرویس موتورخانه
قطعاتی که باید تعویض شوند
هزینه شستن مبدل و فیلترها توسط اسید

تعمیر و سرویس شوفاژ در نیاوران تهران | تهران آفیس

سرویس شوفاژ و رادیاتور جهت کاهش هزینه ها

سرویس و تعمیر شوفاژ جهت جلوگیری از اتلاف گرما بهینه کردن انرژی بسیار حائز اهمیت است و ضرورت دارد. توجه نمایید که هواگیری نمودن رادیاتورها، در آغاز فصل سرما ،  به میزان قابل توجه و چشمگیری بازدهی سیستم گرمایشی ساختمان شما را افزایش داده و مانع از اتلاف انرژی می شود. همچنین نصب شیر ترموستاتیک بر روی هر رادیاتور از جمله اقدامات دیگری است که علاوه بر ایجاد هوای مطبوع، هزینه های سوخت مصرفی به حداقل می رساند. همچنین زمانی که رادیاتورها دچار نشتی و پوسیدگی شدند هر چه سریعتر برای تعویض آن ها اقدام نمایید تا از شر دردسرهای غافلگیرکننده‌‌ای که عموما منجر به تعویض رادیاتور می‌شوند، خلاص شوید.

خدمات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به