نصب شوفاژ در ولنجک | سرویس و تعمیر شوفاژ در ولنجک

تعمیر شوفاژ ولنجک و نصب شوفاژ در ولنجک تهران یکی از مجموع خدمات شرکت تهران آفیس می باشد. این شرکت با گسترش فعالیت خود در محلات شمال و غرب تهران از جمله منطقه ولنجک تلاش دارد تا هر کدام از اهالی این منطقه از تهران، نیاز به نیروی خدماتی و تاسیساتی در زمینه های مختلف از جمله تعمیر شوفاژ داشتند .
تنها با تماس با پشتیبانی تهران آفیس مشکل خود را رفع شده بدانند. این شرکت با داشتن متخصصان خود در زمینه نصب شوفاژ و رادیاتور شوفاژ و تخصص در نصب اتصالات آن همواره می تواند یکی از بهترین انتخاب ها برای این دست کارها باشد.

مزایای استفاده از خدمات تهران آفیس در نصب شوفاژ در ولنجک تهران

✔ ارائه خدمات بدون تعطیلی و ۲۴ ساعته در تمام محله ولنجک
✔ مشاوره و بازدید رایگان از محل توسط متخصصین و کارشناسان
✔ قیمت متناسب با نرخ نامه مصوبه بدون هیچ هزینه اضافی
✔حد اکثر سرعت در ارائه خدمات سرویس و تعمیر شوفاژ
✔ استفاده از نصابان، سرویس کاران و تعمیرکاران با تجربه

مزایا استفاده از نصب شوفاژ در ولنجک تهران | تهران آفیس

✔ بهره مندی از قیمت های بسیار منصفانه و به صرفه
✔ استفاده از قطعات با کیفیت و معتبر
✔ رعایت تمیزی محل در حین انجام کار
✔ ارائه فاکتور معتبر از سمت شرکت تهران آفیس
✔ تضمین خدمات به صورت حرفه ای و دائمی

سرویس شوفاژ در ولنجک تهران | تهران آفیس

تعمیر شوفاژ ولنجک با تعمیرکار مجرب تهران افیس

شوفاژ از سیستم های گرمایشی پر طرفدار می باشد که امروزه جای خود را در بسیاری از محل های کار و آپارتمان ها باز کرده است و روز به روز بر تعداد طرفداران آن افزوده می شود. از آنجایی که یکی از سیستم های گرمایشی پرطرفدار ، شوفاژ می باشد و امروزه به دلیل استفاده زیاد شوفاژ در ساختمان، خرابی شوفاژ ها به مراتب رو به افزایش است، شرکت تاسیساتی تهران آفیس خدمات نصب و تعمیر شوفاژ در ولنجک تهران را به سرویس های قابل ارائه خود اضافه نمود.
اگر سیستم گرمایشی ساختمان شما نیز شوفاژ است ، بهتر است قبل از فرا رسیدن نیمه دوم سال انجام شود چرا که در فصل سرما، هزینه سرویس و تعمیر آن بیشتر خواهد شد. توجه نمایید که نصب و تعمیرات شوفاژ را می بایست به یک سرویس کار با تجربه و ماهر سپرد تا خدمات را در کوتاه ترین زمان و با حداقل هزینه ارائه دهد.
اگر شما در منطقه ولنجک تهران سکونت دارید و شوفاژ شما نیاز به تعمیرات و یا سرویس دارد به راحتی می توانید با تماس با شرکت خدمات تاسیساتی تهران آفیس که در زمینه سرویس و تعمیر شوفاژ در ولنجک فعالیت مستمر دارد از مشاوه رایگان بهره مند شوید و در صورت نیاز به تعمیر با ثبت درخواست خود تعمیرکاران شرکت به سرعت به محل اعزام و به رفع مشکل می پردازند.

هزینه تعمیر شوفاژ در ولنجک

عوامل موثر بر افزایش قیمت تعمیر شوفاژ در ولنجک

هزینه و قیمت سرویس و تعمیر شوفاژ در ولنجک به عوامل متعددی زیادی بستگی دارد. قصد داریم در ادامه به برخی از عوامل موثر بر افزایش قیمت سرویس و تعمیر شوفاژ در ولنجک بپردازیم. هزینه و قیمت تعمیر و سرویس شوفاژ به موارد متعددی از جمله ۱- هزینه عیب یابی و رفع عیوب شوفاژ. ۲- نرخ و هزینه هواگیری اتصالات. ۳- هزینه تنظیم، تعمیر و سرویس مشعل موتورخانه. ۴- هزینه قطعاتی که در عیب یابی می بایست تهیه و تعویض گردند. ۵- قیمت شستن مبدل و فیلترها توسط اسید و ... بستگی دارند که هر کدام از آن ها می تواند به صورت جداگانه بر افزایش قیمت موثر باشند.

صورت کلی اگر بخواهیم هزینه برخی از تعمیرات و سرویس های تاسیساتی شوفاژ را برآورد کنیم باید به قیمتی در حدود ۶۰ الی ۷۰ هزار تومان جهت تنظیم مشعل موتورخانه اشاره کرد که تنظیم آن باعث کاهش هزینه های مصرف سوخت و بهینه سازی در استفاده از سوخت و انرژی می شود. گفتنی است که همه این موارد بنا نوع شوفاژ که از نوع میله ای، پره ای یا پانلی می باشد اعلام می گردند.
معمولا سرکشی متناوب و به موقع به این گونه سیستم ها یا همان نگهداری و سرویس، جلوی بسیاری از هزینه های تعمیراتی گران تر و پر درد سر تر را  خواهد گرفت. بنابراین پیشنهاد ما برای کاهش هزینه تعمیر شوفاژ در ولنجک تهران استفاده از سرویس کاران شرکت تهران آفیس است چرا که داری تخصص و حرفه لازم برای این کار هستند.
کارشناسان تهران آفیس بر آنند که مناسب ترین قیمت را برای هزینه نصب و تعمیر شوفاژ در ولنجک با توجه به نرخ نامه مصوبه بدون هیچ هزینه اضافی به شما همشهریان عزیز اعلام نمایند.

مناطق تحت پوشش خدمات رسانی شرکت تهران آفیس در شمال تهرانهمه چیز درباره نصب و تعمیرات شوفاژ در ولنجک

نکات مهم در نصب رادیاتور شوفاژ

۱- در هنگام نصب رادیاتور شوفاژ نباید هیچ فشاری از قسمت شیر آلات روی دیوار باشد زیرا این فشار به مرور زمان باعث ترک خوردگی گچ و رنگ شده و بعد از مدتی نیز کاملا تخریب می شود و باعث نشتی آب و شکستگی اتصالات داخل دیوار نیز می شود.
۲- جهت بهره وری بهتر ، شوفاژها را در ارتفاع ۷ تا ۱۰ سانتی متری از کف زمین نصب نمایید تا هوا چرخش بهتری داشته باشد.
۳- برای کاهش هزینه سوخت و افزایش عمر پکیج بهتر است در نصب رادیاتور شوفاژ از شیرهای ترموستاتیک استفاده نمایید.
۴- هنگام نصب ، از شیر هواگیری اتوماتیک استفاده کنید تا عمل هوا گیری به راحتی انجام شود و از خطر نشت آب به وسایل ساختمان را کاهش دهد. همچنین عمر همه تجهیزات افزایش یابد.
۵- در زمان نصب توجه نمایید تا حد ممکن فضای اطراف شوفاژ باز باشد تا هوا بهتر گردش کند.


چه زمانی شوفاژ به تعمیر نیاز دارد؟

اگر این سیستم گرمایشی ساختمانتان دچار مشکلات زیر شد در این صورت حتما با ما تماس بگیرید تا با تعمیر و یا سرویس پکیج به موقع از خراب شدن و ایجاد هزینه های گزاف جلوگیری نمایید:
۱- زمانی که به هر دلیلی روشن نشود.
۲- درجه حرارت یکسانی نداشته باشد و نوسان داشته باشد.
۳- مدت زمان زیادی طول می کشد تا محیط را گرم کند.
۴- نشت آب.
۵- فشار کم آب خروجی.
۶- گرمایش نامناسب.

سرویس شوفاژ

خدمات مربوط به تعمیر شوفاژ ولنجک تهران

۱- تعمیر لوله کشی و نشت یابی شوفاژخانه.
۲- عایق کاری مخازن.
۳- اسید شویی مبدل های حرارتی .
۴- نصب , تعمیر و عیب یابی برق و سیم کشی تابلو برق شوفاژخانه .
۵- تعویض یا شستشوی شیرفلکه های رسوب زده موتورخانه .
۶- نصب , تعمیر و تعویض کلیه لوازم موتورخانه مرکزی .
۷- سرویس و نگهداری موتورخانه .
۸- هواگیری موتورخانه و هواگیری منبع دوجداره .
۹- تنظیم و سیستم موتورخانه شوفاژ ، ترموستات پمپ موتورخانه.


سرویس شوفاژ

سرویس شوفاژ و رادیاتور جهت کاهش هزینه ها

سرویس و تعمیر شوفاژ جهت جلوگیری از اتلاف گرما بهینه کردن انرژی بسیار حائز اهمیت است و ضرورت دارد. توجه نمایید که هواگیری نمودن رادیاتورها، در آغاز فصل سرما ،  به میزان قابل توجه و چشمگیری بازدهی سیستم گرمایشی ساختمان شما را افزایش داده و مانع از اتلاف انرژی می شود. همچنین نصب شیر ترموستاتیک بر روی هر رادیاتور از جمله اقدامات دیگری است که علاوه بر ایجاد هوای مطبوع، هزینه های سوخت مصرفی به حداقل می رساند. همچنین زمانی که رادیاتورها دچار نشتی و پوسیدگی شدند هر چه سریعتر برای تعویض آن ها اقدام نمایید تا از شر دردسرهای غافلگیرکننده‌‌ای که عموما منجر به تعویض رادیاتور می‌شوند، خلاص شوید.

خدمات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به