نصب شوفاژ در گیشا | سرویس و تعمیر شوفاژ در گیشا

امروزه به جهت گسترش روز افزون آپارتمان نشینی در تهران و استفاده از دستگاه های گرمایشی شوفاژ، شرکت های تعمیراتی و نصابی زیادی به وجود آمده است تا بتواند به مشتریان خود خدمات با کیفیت ارائه دهد. ولی نکته حائز اهمیت این است که، چگونه می توانیم به شرکت های نصب شوفاژی که در محله گیشا قرار گرفته اند اطمینان کنیم؟
سابقه و میزان تجربه کارکنان و کارشناسان شرکت تاسیساتی، می تواند نشان دهنده میزان تجربه و خدمت رسانی به مشتریان باشد. 
اگر در محله های غرب تهران زندگی می کنید و خواستار نصب شوفاژ در گیشا و یا تعمیر و سرویس شوفاژ در گیشا هستید می توانید از شعب نزدیک به محله خود استفاده فرمایید. تنها کافیست درخواست خود را از طریق سایت تهران آفیس به ثبت برسانید تا در سریعترین زمان ممکن تیم کارشناسی ما برای بازدید از محل اعزام شوند.
تیم پشتیبانی تهران آفیس در راستای خدمت رسانی سرویس های نصب شوفاژ در گیشا و تعمیر شوفاژ در گیشا به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در خدمت شما هستند.

خدمات نصب شوفاژ گیشا و تعمیر و سرویس شوفاژ گیشا

نصب شوفاژ در گیشا

امروزه اکثر خانه ها و منازل تهران به خصوص در مناطق غربی و گیشا، از سیستم گرمایشی شوفاژ بهره می برند.
سیستم گرمایشی شوفاژ یک سیستم مدار بسته است که با تولید آب گرم در یک دستگاه مرکزی که می تواند موتورخانه مرکزی باشد یا پکیج دیواری یا زمینی، رساندن و گردش این آب گرم در سیستم گرمایش موجب گرمایش رادیاتور، فن کویل، لوله های گرمایش از کف یا سیستم دیگری و مبادله کننده گرمایی خواهد شد.
اگر به هر دلیلی این گرمایش اتفاق نیفتد یا به اندازه کافی صورت نگیرد و یا در گردش آب خللی صورت بگیرد، شوفاژ با مشکل مواجه شده و می بایست چاره ای برای آن در نظر گرفت. در سیستم گرمایشی شوفاژ بسیاری از اختلالاتی که افراد با آن مواجه می شوند گردش آب می باشد و از بارزترین مشکلاتی است که در این سیستم پدید می آید.
دلیل اختلال گردش آب در سیستم شوفاژ می توان عوامل مختلفی مانند هوا در رادیاتور یا لوله کشی، خرابی پمپ، نشتی آب و ... باشد.
لذا گروه خدمات تاسیسات تهران آفیس ، با سال ها سابقه اجرایی در تعمیر و سرویس با کادری مجرب و آموزش دیده آمادگی دارد بصورت شبانه روزی در تمام محله های شمال و غرب تهران از جمله خدمات نصب شوفاژ در گیشا خدمات خود را ارائه نماید.

خدمات تعمیر شوفاژ در گیشا

۱- تنظیم فشار آب و گاز .
۲- جابجایی رادیاتور شوفاژ.
۳- لوله کشی رادیاتور شوفاژ.
۴- اضافه کردن و کوپل رادیاتور.
۵- هواگیری و آب بندی رادیاتور .
۶- رسوب زدایی و اسید شویی سیستم.
۷- برطرف کردن وجود نشتی آب در سیستم.
۸- نصب انواع رادیاتور فولادی، پره ای، پنلی.
۹- تمیز کرده و جرم گیری قطعات و رادیاتورها.
۱۰- نصب، تعمیر و تعویض شیر رادیاتور شوفاژ .
۱۱- القا کردن مقدار حرارت مناسب به دستگاه با مساحت محیط .

مناطق تحت پوشش خدمات شوفاژ شرکت تهران آفیس در غرب تهران


هزینه سرویس و تعمیر شوفاژ در گیشا

هزینه و قیمت سرویس، تعمیر شوفاژ در گیشا

کارشناسان تهران آفیس بر آنند که مناسب ترین قیمت را برای نصب و تعمیر شوفاژ در گیشا با توجه به نرخ نامه مصوبه بدون هیچ هزینه اضافی به شما همشهریان عزیز اعلام نمایند. از جمله عواملی که می تواند به صورت مستقیم بر قیمت نصب شوفاژ در گیشا و  تعمیر شوفاژ در گیشا موثر باشند عبارتند از:
✔ هزینه هواگیری .
✔ هزینه عیب یابی شوفاژ .
✔ قطعاتی که باید تعویض شوند.
✔ هزینه تنظیم مشعل موتورخانه.
✔ هزینه تعمیر و سرویس موتورخانه .
✔ هزینه شستن مبدل و فیلترها توسط اسید.

نکات مهم در نصب رادیاتور شوفاژ

۱.در هنگام نصب رادیاتور شوفاژ نباید هیچ فشاری از قسمت شیر آلات روی دیوار باشد زیرا این فشار به مرور زمان باعث ترک خوردگی گچ و رنگ شده و بعد از مدتی نیز کاملا تخریب می شود و باعث نشتی آب و شکستگی اتصالات داخل دیوار نیز می شود.
۳. جهت بهره وری بهتر ، شوفاژها را در ارتفاع ۷ تا ۱۰ سانتی متری از کف زمین نصب نمایید تا هوا چرخش بهتری داشته باشد.
۴. برای کاهش هزینه سوخت و افزایش عمر این سیستم بهتر است در هنگام نصب از شیرهای ترموستاتیک استفاده نمایید.
۵. هنگام نصب ، از شیر هواگیری اتوماتیک استفاده کنید تا عمل هوا گیری به راحتی انجام شود و از خطر نشت آب به وسایل ساختمان را کاهش دهد. همچنین عمر همه تجهیزات افزایش یابد.

چه زمانی شوفاژ به تعمیر نیاز دارد؟

اگر این سیستم گرمایشی ساختمانتان دچار مشکلات زیر شد در این صورت حتما با ما تماس بگیرید تا با تعمیر و یا سرویس پکیج به موقع از خراب شدن و ایجاد هزینه های گزاف جلوگیری نمایید:
۱- زمانی که به هر دلیلی روشن نشود.
۲- درجه حرارت یکسانی نداشته باشد و نوسان داشته باشد.
۳- مدت زمان زیادی طول می کشد تا محیط را گرم کند. .
۴- نشت آب.
۵- فشار کم آب خروجی.
۶- گرمایش نامناسب.


سرویس شوفاژ و رادیاتور جهت کاهش هزینه ها

سرویس و تعمیر شوفاژ جهت جلوگیری از اتلاف گرما بهینه کردن انرژی بسیار حائز اهمیت است و ضرورت دارد. توجه نمایید که هواگیری نمودن رادیاتورها، در آغاز فصل سرما ،  به میزان قابل توجه و چشمگیری بازدهی سیستم گرمایشی ساختمان شما را افزایش داده و مانع از اتلاف انرژی می شود. همچنین نصب شیر ترموستاتیک بر روی هر رادیاتور از جمله اقدامات دیگری است که علاوه بر ایجاد هوای مطبوع، هزینه های سوخت مصرفی به حداقل می رساند. همچنین زمانی که رادیاتورها دچار نشتی و پوسیدگی شدند هر چه سریعتر برای تعویض آن ها اقدام نمایید تا از شر دردسرهای غافلگیرکننده‌‌ای که عموما منجر به تعویض رادیاتور می‌شوند، خلاص شوید.

خدمات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به