نصب شوفاژ در اکباتان | سرویس و تعمیر شوفاژ در اکباتان

نصب شوفاژ در اکباتان

نصب شوفاژخانه بسیار کار پیچیده و مشکلی می باشد زیرا بسیاری از افراد تخصص و علم لازم را برای راه اندازی آن ندارند. 
نصب و راه اندازی شوفاژ نیازمند برنامه ریزی های دقیق می باشد که این کار با استفاده از لوازم و وسایل مناسب و کارا انجام پذیر می باشد. اگرچه وسایل و ابزارهای دقیق برای انجام این کار وجود داشته باشد ولی تخصص و تجربه فرد مورد نظر کافی نباشد، نتیجه موثری را نخواهید دید و ممکن است به سایر اتصالات ضربه و هزینه هنگفتی وارد کنید.
بخش زیادی از فرایند راه اندازی و نصب شوفاژ را می توان به انتخاب دیگ بخار، لوله کشی و نصب سیستم کنترلی اختصاص داد. 
جهت نیاز به نیروی نصب شوفاژ در اکباتان می توانید از طریق این سایت درخواست خود را به ثبت رسانید تا هماهنگی های لازم از طریق تیم پشتیبانی با نیروی نصاب انجام گیرد و به محل مورد نظر اعزام گردند. هنگام حضور نصابان شوفاژ اکباتان در محل مورد نظر، محیط مربوطه از نظر ایمنی و نشست گاز مورد بررسی قرار می گیرد و بازدهی حرارتی سیستم نصب شده را مورد سنجش قرار داده می شود.
قابل ذکر است که در ۷ روز هفته به صورت شبانه روزی، بدون تعطیلی می توانید نیروهای خود را در فصول مختلف سال از شرکت تاسیساتی تهران آفیس درخواست نمایید.


شرکت خدمات، تاسیساتی تهران آفیس با هدف ارائه خدمات حرفه ­ای در زمینه های نصب و تعمیر وسایل گرمایشی و سرمایشی و سرویس آنها در پاسخ به نیازهای روز افزون در این زمینه اقدام به ارائه سیستم رزرو اینترنتی خدمات در محله های شمال و غرب تهران از جمله نصب شوفاژ در اکباتان و انجام آن با بالاترین کیفیت، نازل ترین قیمت و با پشتیبانی ۲۴ ساعته تنها با هدف مشتری مداری و ایجاد رضایت از خدمات نموده است.

سرویس و تعمیر شوفاژ در اکباتان

تعمیر شوفاژ اکباتان با کارشناسان متخصص تهران آفیس

چند نمونه از سوالات رایجی که ممکن است پیش بیاید عبارتند از :
۱- پس از تعمیر و سرویس کامل شوفاژ ها، هنوز دمای آب در شیرآلات نصب شده در سایر محل ها دچار نوسان شده و مدام سرد و گرم می شود؟
پاسخ : ممکن است شیرها گرفتگی داشته باشد یا ایراداتی در شیر مخلوط وجود داشته باشد.
۲-  سیستم مرتبط با پکیج خطایی نمی دهد ولیکن فن مدام خاموش و روشن می شود؟
پاسخ : در صورت بروز این مشکل ابتدا می بایست صفحه نمایشگر عیب یابی خود را چک کنید و مطمئن شوید که صفحه نمایشگر به خوبی عمل می کند. سپس قطعه پر شر سوییچ آب و عمل پمپ سیرکولاسیون را بررسی کنید، در غیر اینصورت برد دستگاه را چک نمایید.
۳- پس از سرویس، دمای آب از ۴۰درجه بالاتر نمی رود؟
پاسخ : تنظیمات شعله را روی حداکثر ارتفاع قرار دهید.
در صورت بر طرف نشدن مشکلتان تنها کافی است با کارشناسان شرکت تاسیساتی تهران آفیس تماس بگیرید و درخواست خود را تحت عنوان محله مربوطه اعلام نمایید. مانند تعمیر شوفاژ در اکباتان ، تا در سریعترین زمان نیروی تعمیرکار برای شما اعزام شود.

تعمیر شوفاژ در اکباتان | سرویس شوفاژ در اکباتان | تهران آفیس

عوامل موثر در تعمیر و سرویس شوفاژ در اکباتان

بسیاری از عوامل هستند که می توانند به صورت مستقیم بر قیمت نهایی تعمیر شوفاژ در اکباتان و سرویس شوفاژ در اکباتان تاثیر گذار باشند. به همین جهت شرکت تاسیساتی تهران آفیس نمی تواند به صورت مطمئن قیمت نهایی را اعلام کند زیرا بسیاری از عوامل می توانند در قیمت نهایی سرویس و تعمیر شوفاژ تاثیر گذار باشند.
کارشناسان تهران آفیس برآنند که مناسب ترین قیمت را برای هزینه نصب و تعمیر با توجه به نرخ نامه مصوبه بدون هیچ هزینه اضافی به شما همشهریان عزیز اعلام نمایند. از جمله عواملی که بر قیمت نهایی تعمیر موثر است با توجه به نوع شوفاژ که از نوع میله ای، پره ای یا پانلی می باشد عبارتند از:
۱- هزینه عیب یابی شوفاژ .
۲- هزینه هواگیری .
۳- هزینه تنظیم مشعل موتورخانه .
۴- هزینه تعمیر و سرویس موتورخانه.
۵- قطعاتی که باید تعویض شوند .
۶- هزینه شستن مبدل و فیلترها توسط اسید.
۷- موقعیت مکانی مشتریان.


عوامل موثر در کاهش هزینه سرویس شوفاژ در اکباتان

سرویس و تعمیر شوفاژ جهت جلوگیری از اتلاف گرما بهینه کردن انرژی بسیار حائز اهمیت است و ضرورت دارد. توجه نمایید که هواگیری نمودن رادیاتورها، در آغاز فصل سرما ،  به میزان قابل توجه و چشمگیری بازدهی سیستم گرمایشی ساختمان شما را افزایش داده و مانع از اتلاف انرژی می شود. همچنین نصب شیر ترموستاتیک بر روی هر رادیاتور از جمله اقدامات دیگری است که علاوه بر ایجاد هوای مطبوع، هزینه های سوخت مصرفی به حداقل می رساند.
همچنین زمانی که رادیاتورها دچار نشتی و پوسیدگی شدند هر چه سریعتر برای تعویض آن ها اقدام نمایید تا از شر دردسرهای غافلگیرکننده‌‌ای که عموما منجر به تعویض رادیاتور می‌شوند، خلاص شوید.


نصب شوفاژ در اکباتان | تعمیر شوفاژ در اکباتان

نکات مهم در نصب رادیاتور شوفاژ

۱- در هنگام نصب پکیج و رادیاتور شوفاژ نباید هیچ فشاری از قسمت شیر آلات روی دیوار باشد زیرا این فشار به مرور زمان باعث ترک خوردگی گچ و از بین رفتن دیوار می باشد.
۲-  با حفظ میزان فاصله شوفاژ از دیوار و زمین منجر به بهره وری و نتیجه موثر آن در سیستم گرمایشی شوید.
۳-  برای کاهش هزینه سوخت و افزایش عمر این سیستم بهتر است در هنگام نصب از شیرهای ترموستاتیک استفاده نمایید.
۴-  هنگام نصب ، از شیر هواگیری اتوماتیک استفاده کنید تا عمل هوا گیری به راحتی انجام شود و از خطر نشت آب به وسایل ساختمان را کاهش دهد. همچنین عمر همه تجهیزات افزایش یابد.
۵- بهتر است که تا جای ممکن فضای اطراف شوفاژ باز باشد تا هوا بهتر گردش کند.
۶- سطوح شوفاژها می بایست به صورت مرتب تمیز شوند. زیرا منجر به کاهش دوده زدن و سیاه شدن دیوارهای اطراف می شود.


خدمات مربوط به تعمیر شوفاژ اکباتان تهران

۱- تعمیر لوله کشی و نشت یابی شوفاژخانه.
۲- عایق کاری مخازن.
۳- اسید شویی مبدل های حرارتی .
۴- نصب، تعمیر و عیب یابی برق و سیم کشی تابلو برق شوفاژخانه .
۵- تعویض یا شستشوی شیرفلکه های رسوب زده موتورخانه .
۶- سرویس و نگهداری موتورخانه .
۷- هواگیری موتورخانه و هواگیری منبع دوجداره .
۸- تنظیم و سیستم موتورخانه شوفاژ ، ترموستات پمپ موتورخانه .

تعمیر شوفاژ در اکباتان | نصب شوفاژ در اکباتان | تهران آفیس

چه زمانی شوفاژ به تعمیر نیاز دارد؟

اگر این سیستم گرمایشی ساختمانتان دچار مشکلات زیر شد در این صورت حتما با ما تماس بگیرید تا با تعمیر و یا سرویس پکیج به موقع از خراب شدن و ایجاد هزینه های گزاف جلوگیری نمایید:
۱- زمانی که به هر دلیلی روشن نشود.
۲- درجه حرارت یکسانی نداشته باشد و نوسان داشته باشد.
۳- مدت زمان زیادی طول می کشد تا محیط را گرم کند.
۴- نشت آب.
۵- فشار کم آب خروجی.
۶- گرمایش نامناسب.

خدمات پیشنهادی
تمامی حقوق این سایت متعلق به